SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe, odcinek 669: Romantyczne wyznanie Consalidy

Na dobre i na złe, odcinek 669: Romantyczne wyznanie Consalidy

05.04.2017, godz. 17:33
Na dobre i na złe odc. 630. WIktoria Consalida (Katarzyna Dąbrowska), Adam Krajewski (Grzegorz Daukszewicz)
Na dobre i na złe odc. 630. WIktoria Consalida (Katarzyna Dąbrowska), Adam Krajewski (Grzegorz Daukszewicz) foto: ARTRAMA/www.nadobre.tvp.pl

W 669 odcinku serialu "Na dobre i na złe" w życiu Wiktorii (Katarzyna Dąbrowska) zajdą spore zmiany! W końcu uda się jej skontaktować z Rzepeckim (Ireneusz Czop) i uzyskać od niego polubownie rozwód... Niestety, Adam (Grzegorz Daukszewicz) nie będzie taki przychylny jej decyzji. Pomimo tego, Wiktoria w 669 odcinku serialu "Na dobre i na złe" wyzna miłość Krajewskiemu - aż po grób! Co mu powie?

"Na dobre i na złe" odcinek 669 w środę, 29.03.2017 o godz. 20.40 w TVP2

Odkąd istnieje prawdopodobieństwo tego, że Adam zaraził się wirusem HIV, oboje z Wiktorią odczuwają duży stres. Krajewski w 669 odcinku serialu "Na dobre i na złe" dostanie wyniki swoich badań - które nie będą pozytywne... Wszystko będzie wskazywało na to, że lekarz będzie musiał przerwać terapię!

Zobacz: Na dobre i na złe, odcinek 669: Julka Burska zostawi Barta

- Coś świętujemy? - spyta Adam w 669 odcinku serialu "Na dobre i na złe" po wejściu do domu. Okaże się, że Wiktoria przygotowała romantyczną kolację dla nich dwojga. 
- Sam zobacz - Consalida przekaże mu teczkę z dokumentami - Wezmę w końcu rozwód z Tomkiem i będę wolna. Chociaż mam nadzieję, że nie na długo - powie, po czym nie widząc entuzjazmu na twarzy ukochanego, spyta: - Nie cieszysz się?
- Kochanie... Myślę, że powinnaś to przemyśleć. Sporo się zmieniło.
- Nic się nie zmieniło. (...) Hej! To nic nie zmienia - zapewni Wiki Krajewskiego w 669 odcinku serialu "Na dobre i na złe" - Chcę z tobą być. Bezwarunkowo. W zdrowiu i w chorobie. (...) Nie! To się nigdy nie zmieni. Kocham cię.

Przeczytaj: Na dobre i na złe, odcinek 669: Edyta Olszówka i Zbigniew Stryj kochankami w Leśnej Górze

Krajewski słysząc gorące wyznanie z pewnością poczuje się szczęściarzem. Wiktoria zaciągnie ukochanego do sypialni... Pomimo protestów, Adam wkrótce zmieni zdanie co do współżycia, pomimo możliwości bycia zakażonym. Wraz z Consalidą dadzą się ponieść uczuciom.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: