SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Maciek zrezygnuje z seminarium dla Blanki

Na dobre i na złe. Maciek zrezygnuje z seminarium dla Blanki

06.03.2017, godz. 10:00
Na dobre i na złe odcinek 661, Blanka (Pola Gonciarz), Maciek (Adam Bobik)
Na dobre i na złe odcinek 661, Blanka (Pola Gonciarz), Maciek (Adam Bobik) foto: ARTRAMA/www.nadobre.tvp.pl

W 669 odcinku serialu "Na dobre i na złe" Maciek (Adam Bobik) stanie przed poważnym wyborem - albo seminarium albo Blanka (Pola Gonciarz)! Decyzja nie będzie łatwa w związku z wymaganiami rodziców kleryka... W końcu jednak Maciek w 669 odcinku serialu "Na dobre i na złe" zadecyduje.

"Na dobre i na złe" odcinek 669 w środę, 5.04.2017 o godz. 20.40 w TVP2

W 669 odcinku serialu "Na dobre i na złe" Maciek dostanie wypis ze szpitala i przyjadą do niego w odwiedziny rodzice. Oczywiście nie zabraknie tam również Blanki, która będzie obserwowała ich spotkanie z dystansu. Kiedy już kleryk porozmawia z rodzicami, postanowi w 669 odcinku serialu "Na dobre i na złe" szczerze porozmawiać z młodą Consalidą.

Zobacz: Na dobre i na złe. Agata zamieszka u Szczepana?

Z początku Maciek przeprosi dziewczynę:
- Blanka, przepraszam. Już cię nie opuszczę...
- A co z seminarium? - przerwie mu.
- Miałem sporo czasu, żeby wszystko sobie przemyśleć - wyzna Blance w 669 odcinku serialu "Na dobre i na złe" - Momentami było ze mną źle. Ale zamiast myśleć o Bogu, myślałem o tobie. I zrozumiałem, że w niebie nikt na mnie nie czeka. Tylko tu - rzeknie, po czym doda - Muszę tylko powiedzieć o tym rodzicom, a to nie jest proste. Ojciec jest w ciężkim stanie... - słowa Maćka potwierdzi nagłe zasłabnięcie jego ojca.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Tretter oskarżony o kryzys w szpitalu

Blankę w 669 odcinku serialu "Na dobre i na złe" oprócz romantycznego wyznania Maćka, czek również rozmowa z nieprzychylną "teściową". Matka kleryka przestrzeże dziewczynę i powie, że to tylko chwilowe zauroczenie, a Maciek już był zaręczony i skończyło się to fatalnie. Blanka zrozumie, że chłopak nadal nie pożegnał się z myślą o duchowieństwie i zrobi mu awanturę. Gdy ojciec Maćka w 669 odcinku "Na dobre i na złe" odzyska przytomność, już niedoszły kleryk przedstawi mu Blankę jako swoją dziewczynę!

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: