SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Lena i Witek pogodzą się dla syna

Na dobre i na złe. Lena i Witek pogodzą się dla syna

08.03.2017, godz. 20:00
Na dobre i na złe, Lena (Anita Sokołowska), Felek (Maksymilian Jakubczyk)
Na dobre i na złe, Lena (Anita Sokołowska), Felek (Maksymilian Jakubczyk) foto:

W "Na dobre i na złe" Felek (Maksymilian Jakubczyk) nie akceptuje nowego partnera matki. Staszek (Marcin Kwaśny) jest załamany faktem, że syn Leny (Anita Sokołowska) jej nie lubi. W 668 odcinku "Na dobre i na złe" gdy Latoszek (Bartosz Opania) pozna prawdę, wyciągnie do byłej żony i jej nowego kochanka rękę na zgodę. Dzięki temu chłopiec zaakceptuje nową sytuację. Tymczasem podczas rodzinnego spotkania, spojrzenia Latoszków będą wyrażały więcej niż tysiąc słów. Czy zdecydują się wrócić do siebie dla dobra synka?

"Na dobre i na złe" odcinek 668 w środę, 29.03.2017 o godz. 20.40 w TVP2

W 667 odcinku "Na dobre i na złe" Felek ukryje się przed Staszkiem, który miał go odebrać z przedszkola. Lena zacznie panikować, ale syn szybko się znajdzie i powie matce całą prawdę. Chłopiec najwyraźniej nie akceptuje rozwodu rodziców i nowego wybranka mamy.

Zobacz: Na dobre i na złe. Felek załamany rozwodem rodziców. Syn Leny i Staszka zniknie!

To bardzo martwi Staszka, który stara się zdobyć zaufanie Felka. Wszystko na marne. W 668 odcinku "Na dobre i na złe" Starska wyżali się byłemu mężowi, że ich syn gardzi wszystkimi zabawkami od jej partnera i zupełnie się go nie słucha.

-Staszek bardzo przeżył historię z tym chowaniem się Felka przed nim... Kupił mu gigantyczną kolejkę. Felek o niej marzył, ale nawet jej nie rozpakował.
-Do mnie masz żal, że Staszkowi nie udaje się go kupić? To chyba normalne, że woli tatę niż obcego pana- zdziwi się Latoszek.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Falkowicz popełni bład przy stole operacyjnym

Chwilę później okaże się, że chłopiec po prostu nie chce robić ojcu przykrości, pokazując, że lubi Staszka. Witek weźmie więc sprawy w swoje ręce i tego samego dnia odwiedzi syna w domu matki i poprosi, by pokazał mu nową zabawkę od Staszka. Felek zdziwi się, bo myślał, że tata nawet nie chce słyszeć o nowym kochanku matki. Na szczęście wszyscy spędzą razem miłe popołudnie, a czas minie im na wspólnym puszczaniu kolejki.

Podczas spotkania spojrzenia Leny i Witka spotkają się... Starska będzie wzruszona. Czy wróci do byłego męża dla dobra dziecka?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: