SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Adam ukryje chorobę przed Wiktorią

Na dobre i na złe. Adam ukryje chorobę przed Wiktorią

08.03.2017, godz. 15:00
Na dobre i na złe, odcinek 645, Adam (Grzegorz Daukszewicz)
Na dobre i na złe, odcinek 645, Adam (Grzegorz Daukszewicz) foto:

W "Na dobre i na złe" Adam (Grzegorz Daukszewicz) zrani się podczas operacji i zarazi się od pacjenta wirusem HIV. Życie Krajewskiego będzie zagrożone, ale on i tak ukryje to przed Wiktorią (Katarzyna Dąbrowska). Dopiero w 668 odcinku "Na dobre i na złe" Consalida dowie się, że jej parter wiele ryzykuje przyjmując leki.

"Na dobre i na złe" odcinek 668 w środę, 29.02.2017 o godz. 20.40 w TVP2

W czasie niefortunnej operacji w 666 odcinku "Na dobre i na złe" podczas operacji Adam zrani się, a jego krew będzie miała kontakt z krwią pacjenta zarażonego wirusem HIV. Krajewski także zachoruje, a diagnozy jego kolegów po fachu nie będą pocieszające.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Falkowicz odkryje kłamstwo Matyldy. Z kim spotyka się córka Kasi Smudy?

W 668 odcinku "Na dobre i na złe" chirurg zostanie odsunięty od operacji - dla dobra pacjentów. Krajewski zacznie podejrzewać, że Van Graaf (Redbab Kljintra) chce się go pozbyć ze szpitala. Będzie zupełnie odwrotnie. Nowy dyrektor szpitala będzie wspierać Adama i zapewni mu dostęp do darmowych leków. Z dnia na dzień będzie jednak coraz gorzej.

W czasie terapii Adam zacznie narzekać na gorsze samopoczucie. Leczenie pacjenta bez jednej nerki będzie ryzykowne. Doktor Krzemińska (Monika Szalaty) wyzna Adamowi, że jego wyniki są coraz słabsze i wskazują na hepatotoksyczność i neutropenia.

Krajewski ukryje prawdę przed Wiki i zabierze ją na zakupy. Wieczorem jednak w 668 odcinku "Na dobre i na złe" Consalida wyciągnie z niego prawdę. Okaże się, że grozi mu uszkodzenie wątroby. Mimo to Adam nie przestanie przyjmować leków.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!


Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: