SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Falkowicz zrezygnuje z wyjazdu do Stanów dla dobra Matyldy?

Na dobre i na złe. Falkowicz zrezygnuje z wyjazdu do Stanów dla dobra Matyldy?

09.03.2017, godz. 14:00
Na dobre i na złe odcinek 666 Falkowicz (Michał Żebrowski) Matylda (Amelia Czaja)
Na dobre i na złe odcinek 666 Falkowicz (Michał Żebrowski) Matylda (Amelia Czaja) foto: ARTRAMA/www.nadobre.tvp.pl

Fani Falkowicza (Michał Żebrowski) mogą odetchnąć z ulgą! W 666 odcinku serialu "Na dobre i na złe" profesor zdecyduje się jednak  zrezygnować z kuszącej oferty wyjazdu do Stanów samemu. Chociaż będzie rozważał decyzję w 666 odcinku "Na dobre i na złe", miłość do Matyldy (Amelia Czaja) wygra!

"Na dobre i na złe" odcinek 666 w środę,15.02.2017 o godz. 20.40 w TVP2

Falkowicz w 666 odcinku serialu "Na dobre i na złe" dostanie od swojej bylej żony propozycję z pozoru nie do odrzucenia. Nawet zacznie poważnie rozawać wyjazd do Stanów, aby przeczekać tyrańskie rządy Stanisławskiego (Marek Ślosarski), którego z całego serca nienawidzi.

Zobacz: Na dobre i na złe. Matka Barta rujnuje jego życie seksualne

Dodatkowo oferta złożona mu w 666 odcinku serialu "Na dobre i na złe" mogłaby otorzyć przed nim drzwi do naprawdę dużej kariery - były jedynym takim specjalistą w Polsce. Matylda jednakże odmieni jego zdanie. Ostatnio Falkowicz wybitnie martwi się o córkę oraz jej podejrzane zachowanie. Jak okaże się w 666 odcinku serialu "Na dobre i na złe" jego przypuszczenia nie będą bezpodstawne. Tego samego dnia odkryje sekret dziewczynki, która okłamała go i naprawdę spotyka się ze starszym od siebie o 4 lata chłopakiem! Jak nietrudno się domyśleć, Falkowicz będzie wściekły.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Falkowicz pozna sekret Matyldy. Z kim spotyka się córka Kasi?

- Nie wyjeżdżam! Spotkała się piętnastolatkiem... Jaką masz gwarancję, że następny nie będzie szesnastoletni beduin?! - wykrzyczy Kasi (Ilona Ostrowska) w 666 odcinku serialu "Na dobre i na złe". W końcu dojdą do porozumienia - profesor stwierdzi, że nie wyjeżdża... sam! Zabierze swoje kobietki ze sobą do Stanów.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: