SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Falkowicz pozna sekret Matyldy. Z kim spotyka się córka Kasi?

Na dobre i na złe. Falkowicz pozna sekret Matyldy. Z kim spotyka się córka Kasi?

08.03.2017, godz. 22:09
Na dobre i na złe odcinek 650, Matylda (Amelia Czaja)
Na dobre i na złe odcinek 650, Matylda (Amelia Czaja) foto: nadobre.tvp.pl/AKPA

Falkowicz (Michał Żebrowski) przyłapie Matyldę (Amelia Czaja) na kłamstwie i w końcu dowie się, z kim romansuje jego przybrana córeczka! W 666 odcinku "Na dobre i na złe" dziewczynka spotka się z dużo starszym kochankiem w parku, a profesor nakryje ją na spotkaniu! Co wydarzy się w nowych odcinkach "Na dobre i na złe"?

"Na dobre i na złe" odcinek 666 w środę, 15.03.2017 o godz. 20.40 w TVP2

W "Na dobre i na złe" Matylda od jakiegoś czasu nie rozstaje się z telefonem i cały czas flirtuje z tajemniczym Rafałem. Falkowicz i Kasia Smuda (Ilona Ostrowska) są przekonani, że miłością dziewczynki jest jej kolega z klasy. To jednak jedno wielkie kłamstwo...

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Tretter umrze na zawał?

W 666 odcinku "Na dobre i na złe" dziewczynka okłamie Falkowicza i powie, że po lekcjach chciałaby iść do Rafała, żeby odrabiać z nim lekcje. Niedługo później profesor złapie rówieśnika Matyldy pod szkołą i pozna prawdę. Piotrek (Franek Kuchta) - bo tak naprawdę nazywa się chłopak udający partnera 9-latki - wyzna lekarzowi, że mała cwaniara siedzi obecnie w parku z kimś innym, a on miał tylko udawać.

Falkowicz od razu pobiegnie na miejsce potajemnej randki i przyłapie Matyldę z "prawdziwym" Rafałem. Chłopak okaże się 13-lat starszy od małej uczennicy! Czy profesor zgłosi sprawę na policję?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!


Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: