SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Adam będzie chory na HIV!

Na dobre i na złe. Adam będzie chory na HIV!

15.03.2017, godz. 20:04
Na dobre i na złe, odcinek 645, Adam (Grzegorz Daukszewicz)
Na dobre i na złe, odcinek 645, Adam (Grzegorz Daukszewicz) foto:

Dramatyczne wieści dla fanów Adama (Grzegorz Daukszewicz). Po kłótniach z Wiktorią (Katarzyna Dąbrowska), strzelaninie w Leśnej Górze i niesłusznych oskarżeniach o gwałt, Krajewski będzie bliski śmierci! W 666 odcinku "Na dobre i na złe" chirurg będzie operować pacjenta, przez którego zachoruje na HIV! Co będzie dalej i czy Krajewski dojdzie do siebie?

"Na dobre i na złe" odcinek 666 w środę,15.02.2017 o godz. 20.40 w TVP2

W premierowych odcinkach "Na dobre i na złe" kariera i życie Adama znów staną pod znakiem zapytania. Do Leśnej Góry trafi małżeństwo po wypadku, ale mężczyzna wbrew zaleceniom lekarzy wypisze się na własne życzenie.

Pacjent będzie wyglądał na zdrowego człowieka, ale jeszcze tego samego dnia po wypisie ponownie trafi do szpitala i wyląduje prosto na stole operacyjnym.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Falkowicz odkryje kłamstwo Matyldy. Z kim spotyka się córka Kasi Smudy?

Wiki (Katarzyna Dąbrowska) i Krajewski zajmą się wycięciem śledziony, która wywołała w ciele leczonego ogromny krwotok. Pech sprawi, że Adam skaleczy się w trakcie zabiegu i będzie miał bezpośredni kontakt z krwią pacjenta. Niedługo później wyniki badań wykażą, że Adam zaraził się wirusem HIV! Teraz nie może operować, bo naraziłby życie innych pacjentów. Jego zdrowie też zacznie pozostawiać wiele do życzenia...

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!


Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: