SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Stefan Tretter umrze na zawał?

Na dobre i na złe. Stefan Tretter umrze na zawał?

01.03.2017, godz. 23:36
Na dobre i na złe odcinek 665, Marek Rogalski (Jan Wieczorkowski), Tretter (Piotr Garlicki)
Na dobre i na złe odcinek 665, Marek Rogalski (Jan Wieczorkowski), Tretter (Piotr Garlicki) foto: ARTRAMA/www.nadobre.tvp.pl

Tragedia! Stefan (Piotr Garlicki) w 665 odcinku serialu "Na dobre i na złe" będzie wystawiony na dużą ilość nerwowych sytuacji. Wyjdzie na jaw, że szpital w Leśnej Górze ma aż 20 milionów długu! Nic dziwnego, że Tretter w 665 odcinku "Na dobre i na złe" dostanie zawału!

"Na dobre i na złe" odcinek 665 w środę, 8.03.2017 o godz. 20.40 w TVP2

Stanisławski (Marek Ślosarski) i Lipski (Rafał Rutkowski) w 665 odcinku serialu "Na dobre i na złe" nakłamią rektorowi Akademii Medycznej, że to Tretter zaciągnął dług na szpital na ponad 20 milionów złotych! Na następnym spotkaniu zjawi się już sam były dyrektor szpitala w Leśnej Górze i będzie chciał zaprezentować kontrargumenty.

Zobacz: Na dobre i na złe. Falkowicz zaprzyjaźni się ze Stanisławskim

Za to widzowie w 665 odcinku serialu "Na dobre i na złe" dowiedzą się z rozmowy Stanisławskiego i Lipskiego, że ich celem jest zamknięcie szpitala! Cały czas knują, by założyć klinikę chirurgii plastycznej, na której zdobywa się o wiele więcej pieniędzy... Bo, zgodnie z powiedzeniem, jeżeli nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o pieniądze!

Po spotkaniu z rektorem Akademii w 665 odcinku serialu "Na dobre i na złe" Stefan nagle gorzej się poczuje. Zauważy go Julka (Aleksandra Hamkało), ale będzie musiała go na chwilę zostawić. Kiedy już wróci, nieprzytomny Tretter będzie leżał na parkingu i lekarka zacznie go reanimować. Nagle nadejdzie Stanisławski i dostanie z płaskiej dłoni w twarz od porywczej Julki.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Wiktoria żałuje, że odeszła z Leśnej Góry przeprasza Trettera

Później w 665 odcinku serialu "Na dobre i na złe" Stefan trafi do szpitala, gdzie okaże się po badaniach, że miał zawał mięśnia sercowego. Całe szczęście nasz ukochany, nadal w sercach widzów, dyrektor przeżyje i trafi do specjalnego oddziału zajmującego się kardiologią. Tam powoli zacznie czuć się lepiej...

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!


Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: