SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Stanisławski celowo rujnuje szpital

Na dobre i na złe. Stanisławski celowo rujnuje szpital

02.03.2017, godz. 13:00
Na dobre i na złe odcinek 665, Stanisławski (Marek Ślosarski), Lipski (Rafał Rutkowski)
Na dobre i na złe odcinek 665, Stanisławski (Marek Ślosarski), Lipski (Rafał Rutkowski) foto: ARTRAMA/www.nadobre.tvp.pl

Motywy Stanisławskiego (Marek Ślosarski) w 665 odcinku serialu "Na dobre i na złe" staną się całkowicie przejrzyste! To właśnie po to przez cały czas gnębił personel, zadłużał szpital w Leśnej Górze i wrobił Trettera (Piotr Garlicki). Jaki cel w zrujnowaniu szpitala wyjawi Ksawery w 665 odcinku serialu "Na dobre i na złe"?

"Na dobre i na złe" odcinek 665 w środę, 8.03.2017 o godz. 20.40 w TVP2

W 665 odcinku serialu "Na dobre i na złe" Stanisławski wraz z Lipskim (Rafał Rutkowski) rozpoczną końcową fazę zniszczenia szpitala w Leśnej Górze. Długi, problemy, gnębienie lekarzy i narażanie życia pacjentów to tylko niektóre z przewinień tych dwóch przestępców. Tak, drodzy czytelnicy, Ksawery i Lipski planują największy możliwy przekręt! Spotkają się w 665 odcinku serialu "Na dobre i na złe", by ostatecznie omówić plany zamknięcia placówki, oczywiście przy szklaneczce whiskey.

Zobacz: Na dobre i na złe. Julka odchodzi z pracy

- Zobowiązania i należności samodzielnego, publicznego zakładu opieki zdrowotnej po jego likwidacji stają się zobowiązaniami i należnościami Uczelni Medycznej, art. 61 - wyrectuje Lipski -  Jakie to przykre, co? Stracić tyle dobra. Sprzęt, budynki, renomę Leśnej Góry.
- Renomę dostaniemy gratis - odpowie mu Stanisławski - Najważniejsze, żeby podjęli uchwałę o likwidacji.
- Nie martwię się czy ją podejmą, martwię się kiedy...
- Chyba za bardzo przejąłeś się rolą. Zapomniałeś? - Stanisławski wręczy akta w teczce Lipskiemu - Zamówienie o którym ci mówiłem.(...) Dostatecznie załatwi szpital w Leśnej Górze.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Falkowicz wyjedzie do USA! Michał Żebrowski zniknie z serialu?

Lipskiemu poprawi się nastrój. Sam wyciągnie laptop i pokaże mu plan graficzny nowego budynku, na który będzie napisane: Instytut Medycyny Estetycznej. Przez cały czas chodziło im o to, żeby przejąć szpital i zarobić na nim na prawdę grube pieniądze. Czy ktoś będzie w stanie ich powstrzymać?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: