SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Marek Rogalski uratuje Trettera

Na dobre i na złe. Marek Rogalski uratuje Trettera

08.03.2017, godz. 14:40
Na dobre i na złe odcinek 665, Marek Rogalski (Jan Wieczorkowski), Tretter (Piotr Garlicki)
Na dobre i na złe odcinek 665, Marek Rogalski (Jan Wieczorkowski), Tretter (Piotr Garlicki) foto: ARTRAMA/www.nadobre.tvp.pl

Jan Wieczorkowski znów w "Na dobre i na złe". Marek Rogalski wróci w chwale, bo to właśnie on uratuje Trettera (Piotr Garlicki) przed śmiercią. Były dyrektor Leśnej Góry trafi na jego oddział kardiologiczny w 665 odcinku "Na dobre i na złe" tuż po awanturze z największym rywalem. Co wydarzy się w premierowych odcinkach "Na dobre i na złe"?

"Na dobre i na złe" odcinek 665 w środę, 8.03.2017 o godz. 20.40 w TVP2

W 665 odcinku "Na dobre i na złe" po awanturze ze Stanisławskim (Marek Ślosarski) i przedstawicielem Akademii Medycznej, Tretter źle się poczuje i straci przytomność na parkingu tuż przed szpitalem. Tam znajdzie go Julka.

Zobacz: Na dobre i na złe. Stefan Tretter umrze na zawał?

Burska od razu zacznie reanimację – i będzie walczyć o życie Trettera aż do chwili, gdy nadbiegną koledzy. - No ruszaj! Proszę! Niech mi pan tego nie robi… Ruszaj! Dalej! - krzyknie do Van Graafa (Redbad Klijnsra).

W finale 665 odcinka "Na dobre i na złe" senior trafi za to do kliniki kardiologicznej – pod opiekę Rogalskiego. Jego przyjaciel nie będzie miał jednak łatwego zadania... - Tętnica jest zamknięta, druga krytycznie zwężona... Cholera! Tu potrzeba ze trzy stenty! - westchnie Marek na sali operacyjnej, a wiadomość o tym, że Tretter jest bliski śmierci, obiegnie Leśną Górę lotem błyskawicy. Czy Rogalskiemu uda się uratować dyrektora?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: