SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Wiktoria Consalida znów w swoim żywiole

Na dobre i na złe. Wiktoria Consalida znów w swoim żywiole

16.02.2017, godz. 20:00
Na dobre i na złe odcinek 663, Wiktoria (Katarzyna Dąbrowska), Przemek (Marcin Rogacewicz)
Na dobre i na złe odcinek 663, Wiktoria (Katarzyna Dąbrowska), Przemek (Marcin Rogacewicz) foto:

Dobra wiadomość dla wszystkich fanów Wiktorii (Katarzyna Dąbrowska) z "Na dobre i na złe"! W 663 odcinku serialu o lekarzach z Leśnej Góry, Consalida wróci do pracy z przyjaciółmi. Przemek (Marcin Rogacewicz) sprowadzi przyjaciółkę z prywatnej kliniki w Otwocku i zaproponuje jej pracę na swoim oddziale. Wiktoria w końcu wróci do gry i co ważniejsze... znów będzie bliżej Adama (Grzegorz Daukszewicz). Co się wydarzy w premierowych odcinkach "Na dobre i na złe"?

"Na dobre i na złe" odcinek 663 w środę, 22.02.2017 o godz. 20.40 w TVP2

Wiktoria Consalida wraca do Leśnej Góry! Piotr (Marek Bukowski) zwerbował ją do pracy w prywatnej klinice w Otwocku, ale atmosfera nie była tam zbyt ciekawa. W 663 odcinku "Na dobre i na złe" Consalida będzie zachwycona, że wróciła na stare śmieci.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Tretter umrze na zawał?

Wszystko dzięki Przemkowi (Marcin Rogacewicz), który namówi przyjaciółkę do powrotu i pozałatwia sprawy w szpitalu tak, żeby wszystko się udało. Nie będzie tak łatwo, bo Stanisławski (Marek Ślosarski) będzie temu przeciwny. Uzna, że nie stać go na kolejny etat i jeśli Wiktoria wróci, on będzie musiał zwolnić Julkę (Aleksandra Hamkało). To jednak nie będzie konieczne. Zapała namówi Van Graafa (Redbad Klijnstra) żeby zatrudnił Burską na specjalizację, za którą zapłaci NFZ.

Dzięki temu już w 663 odcinku "Na dobre i na złe" Wiktoria będzie mogła razem z Przemkiem uratować weterana Darka (Jacek Lenartowicz) przed tragiczną i powolną śmiercią!

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!


Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: