SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Wiktoria Consalida wróci do pracy w Leśnej Górze

Na dobre i na złe. Wiktoria Consalida wróci do pracy w Leśnej Górze

15.02.2017, godz. 21:32
Na dobre i na złe odcinek 645. Wiktoria (Katarzyna Dąbrowska), Przemek (Marcin Rogacewicz)
Na dobre i na złe odcinek 645. Wiktoria (Katarzyna Dąbrowska), Przemek (Marcin Rogacewicz) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

Przemek (Marcin Rogacewicz) namówi Wiktorię (Katarzyna Dąbrowska), żeby wróciła do Leśnej Góry. W 663 odcinku "Na dobre i na złe" Consalida przyjmie propozycję przyjaciela i wróci na stare śmieci. Przemek jednak nie odda jej stanowiska ordynatora, które zajął po jej odejściu do prywatnej kliniki w Otwocku. Julka Burska (Aleksandra Hamkało) będzie miała problemy przez powrót koleżanki po fachu, ale sytuacja skończy się tak, że każdy będzie zadowolony! Sprawdźcie, co wydarzy się w premierowych odcinkach "Na dobre i na złe" w lutym 2017.

"Na dobre i na złe" odcinek 662 w środę, 22.02.2017 o godz. 20.40 w TVP2

Dobra wiadomość dla fanów Wiktorii Consalidy! Lekarka zrezygnuje z pracy w prywatnej klinice w Otwocku i zgodzi się na powrót do Leśnej Góry.

Zobacz: Na dobre i na złe. Bart prosi Julkę o rękę. Nietypowe oświadczyny w Na dobre i na złe

Wszystko za sprawą Przemka, który zacznie namawiać przyjaciółkę, żeby wróciła do Leśnej Góry. Przypominamy, że to właśnie Zapała został ordynatorem chirurgii po jej odejściu. Nie oznacza to jednak, że teraz odda jej kierownicze stanowisko. Zapewni jednak, że jako szef, chętnie ją zatrudni.

Po wielu namowach Consalida w końcu się zgodzi. Nie ma co ukrywać, że to Leśna Góra jest jej miejscem. Decyzja Przemka zaniepokoi jednak Stanisławskiego (Ksawery Ślosarski), który postawi lekarzowi ultimatum - przyjęcie Wiki w zamian za zwolnienie Julki Burskiej (Aleksandra Hamkało).

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Wiktoria, Falkowicz, Kasia i Góral ratują Trettera przed więzieniem

Przemek oczywiście nie będzie chciał nikogo pozbawiać pracy, ale ostatecznie wybierze Consalidę! Burska wyleci ze szpitala? Zapraszamy do oglądania nowych odcinków "Na dobre i na złe".

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: