SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Przemek bohaterem na oddziale onkologii. Zapała uratuje Darka

Na dobre i na złe. Przemek bohaterem na oddziale onkologii. Zapała uratuje Darka

15.02.2017, godz. 21:30
Na dobre i na złe. Przemek Zapała (Marcin Rogacewicz)
Na dobre i na złe. Przemek Zapała (Marcin Rogacewicz) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

Przemek (Marcin Rogacewicz) ma głowę na karku. W 663 odcinku "Na dobre i na złe" lekarz uratuje Darka (Jacek Lenartowicz) przed śmiertelnym nowotworem, bo z rozpędu wytnie pęcherzyk, który był przyczyną wielu problemów weterana z Iraku. W "Na dobre i na złe" Zapałę śmiało można okrzyknąć bohaterem onkologii w Leśnej Górze choć cały zabieg był jednym wielkim zbiegiem przypadków.

"Na dobre i na złe" odcinek 663 w środę, 22.02.2017 o godz. 20.40 w TVP2

Niedługo do Leśnej Góry trafi Darek (w tej roli Jacek Lenartowicz, którego dobrze znacie jako Janka z "M jak miłość"). Weteran z Iraku przyjedzie do Przemka z wynikami badań z innej placówki, a Zapała namówi go na zabieg usunięcia jelita, który może uratować mu życie.

Zobacz: Na dobre i na złe. Bart prosi Julkę o rękę. Nietypowe oświadczyny w Na dobre i na złe

Darek będzie temu przeciwny. Chory cierpiący na polipowatość jelita nie będzie chciał zostać kaleką. Zapała przekona go jednak, że tylko tak będzie mógł cieszyć się zdrowiem jeszcze przez długie lata.

W czasie zabiegu Przemek nadprogramowo wytnie pacjentowi pęcherzyk, który później okaże się sprawcą wszystkich problemów Darka.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Wiktoria, Falkowicz, Kasia i Góral ratują Trettera przed więzieniem

Po operacji histopatolog poinformuje chirurga, że wyciął weteranowi całkowicie zdrowe jelito, a dokumentacja z poprzedniego szpitala nie była wiarygodna. Zmieniony nowotworowo będzie za to pęcherzyk, który Zapała wyciął ponad program. W ten sposób Przemek uratuje życie Darka!

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!


Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: