SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Julka zaczyna specjalizację

Na dobre i na złe. Julka zaczyna specjalizację

15.02.2017, godz. 17:00
Na dobre i na złe odcinek 664, Julka (Aleksandra Hamkało), Van Graff (Redbad Klijnstra)
Na dobre i na złe odcinek 664, Julka (Aleksandra Hamkało), Van Graff (Redbad Klijnstra) foto:

Marzenie Julki (Aleksandra Hamkało) wkrótce się spełni! Młoda pani doktor zostawi Tymka (Filip Wojtala) pod opieką niani i ruszy od pracy, by zrobić specjalizację pod okiem Van Graafa (Redbad Klijstra). W 663 odcinku "Na dobre i na złe" jej plany poszykuje jednak Przemek (Marcin Rogacewicz) i powrót Wiktorii (Katarzyna Dąbrowska) do Leśnej Góry. Co wydarzy się w premierowych odcinkach "Na dobre i na złe"?

"Na dobre i na złe" odcinek 663 w środę, 22.02.2017 o godz. 20.40 w TVP2

W 664 odcinku "Na dobre i na złe" Julka weźmie sprawy w swoje ręce i zacznie zrobić specjalizację z anestezjologii pod okiem Van Graafa. Burska długo walczyła o taki obrót spraw z Bartem (Piotr Głowacki), który wolał, żeby jego partnerka zajęła się wychowaniem dziecka.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Tretter umrze na zawał?

Tymczasem Przemek próbuje na nowo ściągnąć Wiktorię do Leśnej Góry, ale Stanisławski (Marek Ślosarski) daje mu wybór: etat dla doktor Consalidy za zwolnienie Burskiej... Zapała wybierze dawną przyjaciółkę, ale nie pozwoli zwolnić Julki, co zrobi?

Ordynator chirurgii namówi Van Graafa, żeby zatrudnił Julkę na etat, za który zapłaci NFZ i obie lekarki będą mogły zostać w Leśnej Górze. Czy profesor przyjmie uczennicę pod swoje skrzydła? Teraz kariera Julki jest w jego rękach.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!


Źródło: Artrama
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: