SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Julka straci pracę! Zapała przekreśli jej karierę?

Na dobre i na złe. Julka straci pracę! Zapała przekreśli jej karierę?

16.02.2017, godz. 14:00
Na dobre i na złe odcinek 663 Wiki (Katarzyna Dąbrowska) Ksawery Stanisławski (Marek Ślosarski) Przemek Zapała (Marcin Rogacewicz) Julka Burska (Aleksandra Hamkało)
Na dobre i na złe odcinek 663 Wiki (Katarzyna Dąbrowska) Ksawery Stanisławski (Marek Ślosarski) Przemek Zapała (Marcin Rogacewicz) Julka Burska (Aleksandra Hamkało) foto: ARTRAMA/www.nadobre.tvp.pl

Tragiczne wydarzenia czekają Julkę (Aleksandra Hamkało) w 663 odcinku serialu "Na dobre i na złe"! Wszystko będzie winą Stanisławskiego (Marek Ślosarski), bo kto inny mógłby zrobić taką potworność?! Burska straci pracę i możliwość zrobienia specjalizacji w 663 odcinku serialu "Na dobre i na złe"!

"Na dobre i na złe" odcinek 663 w środę, 22.02.2017 o godz. 20.40 w TVP2

Przemek (Marcin Rogacewicz) podejmie decyzję w 663 odcinku serialu "Na dobre i na złe". Zatrudni Consalidę (Katarzyna Dąbrowska), w zamian za zwolnienie Burskiej - tak zażyczył sobie Ksawery. Tuż po zakończeniu bardzo trudnej operacji w 663 odcinku serialu "Na dobre i na złe", Stanisławski będzie czekał na Julki przed wyjściem z sali operacyjnej:

Zobacz: Na dobre i na złe. Wiktoria Consalida wróci do pracy w Leśnej Górze

- Praca się udała? - spyta ze złośliwym uśmieszkiem. Julka nie będzie miała ochoty na dowcipy. Na sali panowała napięta atmosfera:
- A dlaczego miałaby się nie udać? - odpowie zadziornie przełożonemu.
- To ciesze się, że musimy takim miłym akcentem zakończyć współpracę. Życzę sukcesów.
- Nie rozumiem - Nikt nie będzie rozumiał, tak samo jak Julka. Wiki, która będzie obok również. 
- Pani wypowiedzenie - Stanisławski wytłumaczy umowę z Zapałą i obydwie lekarki zbledną. Przemek zacznie panikować i uspokajać całe towarzystwo:
- Julka, spokojnie, uzgodniliśmy z Van Graafem, że weźmie cię na specjalizację, a koszty wynagrodzenia pokryje NFZ. A ty będziesz miała etat. Spokojnie!
- Julka. Składaj wniosek. Migiem - wtrąci się Van Graaf. Julka pobiegnie złożyć papiery na specjalizację, będzie miała bardzo mało czasu.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Przemek bohaterem na oddziale onkologii. Zapała uratuje Darka

Wbiegnie do mieszkania w 663 odcinku serialu "Na dobre i na złe" i okaże się, że jej "ukochana" teściowa wywróciła wszystko do góry nogami. Burska w pośpiechu zacznie szukać papierów... Gdy zdyszana dobiegnie do sekretariatu zobaczy jedynie, jak urzędniczka zamyka drzwi. Będzie błagała ją, żeby pozwoliła jej aplikować, lecz, jak to zwykle z urzędniczkami bywa, kobieta się nie zgodzi. Załamana Julka dosłownie opadnie na kolana. Straci pracę oraz szansę na specjalizację...

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: