SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Falkowicz popełni bład przy stole operacyjnym

Na dobre i na złe. Falkowicz popełni bład przy stole operacyjnym

17.02.2017, godz. 11:00
Na dobre i na złe odcinek 663 Falkowicz (Michał Żebrowski) Zapała (Marcin Rogacewicz)
Na dobre i na złe odcinek 663 Falkowicz (Michał Żebrowski) Zapała (Marcin Rogacewicz) foto: ARTRAMA/www.nadobre.tvp.pl

Falkowicz (Michał Żebrowski) w 663 odcinku serialu "Na dobre i na złe" będzie zmuszony do przeprowadzenia operacji "na ślepo"! Tutaj nie będzie zaskoczenia, że oczywiście to przez Stanisławskiego (Marek Ślosarski). Profesor popełni błąd, ale całe szczęście w 663 odcinku "Na dobre i na złe" pomoże mu Bart (Piotr Głowacki).

"Na dobre i na złe" odcinek 663 w środę, 22.02.2017 o godz. 20.40 w TVP2

W 663 odcinku serialu "Na dobre i na złe" żona jednego pacjenta zacznie mieć bóle i zawroty głowy, więc Falkowicz przyjmujący w izbie przyjęć postanowi zrobić jej badania radiologiczne. Okaże się, że sprzęt zabrał komornik i wściekła pacjentka wyjdzie ze szpitala, gdzie na parkingu zemdleje. Jej stan będzie krytyczny i po reanimacji zostanie przewieziona na stół operacyjny.

Zobacz: Na dobre i na złe. Tretter umrze na zawał?

- A gdzie jest CT? - spyta asystent profesora w 663 odcinku serialu "Na dobre i na złe.
- Proszę spytać komornika - jak zwykle mistrzowsko odpowie Falkowicz. Pomocnik będzie chciał wiedzieć, dlaczego w takim razie nie przetransportowano pacjentki do innej placówki i okaże się, że po prostu jej stan zwyczajnie będzie zbyt poważny.

Falkowicz przystąpi do operacji bez wiedzy, gdzie znajduje się krwiak w mózgu chorej. To niebezpieczne, gdy chirurg nie zna lokalizacji problemu grzebiąc w czyimś mózgu... Jednakże Falkowicz w 663 odcinku serialu "Na dobre i na złe" przejawi błyskotliwość na poziomie "Dr. House'a" i natychmiast zdiagnozuje przyczynę. Operacja zakończy się powodzeniem... A przynajmniej w teorii. Przybędzie Bart.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Wiktoria Consalida wróci do pracy w Leśnej Górze

Po wybudzeniu kobiety w 663 odcinku serialu "Na dobre i na złe" wyjdzie na jaw, że została ona sparaliżowana. Bart stwierdzi, że doszło do uszkodzenia rdzenia. Sytuacja będzie wydawała się beznadziejna, ale genialni profesorowie wymyślą rozwiązanie. Po drugiej operacji całe szczęście pacjentka będzie mogła się poruszać.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: