SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Wanda Falkowicz pomoże byłemu mężowi uratować szpital w Leśnej Górze

Na dobre i na złe. Wanda Falkowicz pomoże byłemu mężowi uratować szpital w Leśnej Górze

23.01.2017, godz. 14:00
Na dobre i na złe odc. 564. Andrzej Falkowicz (Michał Żebrowski), Wanda (Liliana Głąbczyńska-Komorowska)
Na dobre i na złe odc. 564. Andrzej Falkowicz (Michał Żebrowski), Wanda (Liliana Głąbczyńska-Komorowska) foto: ARTRAMA/www.nadobre.tvp.pl

Szpital w Leśnej Górze zaczyna być ruiną! W 662 odcinku serialu "Na dobre i na złe" przybędzie Wanda Falkowicz (Liliana Głąbczyńska-Komorowska). Wysłana przez Akademię Medyczną lekarka napotka na swojej drodze swojego byłego męża. Po rozmowie z Falkowiczem w 662 odcinku serialu "Na dobre i na złe" postanowi wyciągnąć szpital z tarapatów!

"Na dobre i na złe" odcinek 662 w środę, 15.02.2017 o godz. 20.40 w TVP2

Mamy już pewność, że Stanisławski (Marek Ślosarski) to hipokryta i manipulant bez serca, ogarnięty chęcią zemsty! W 662 odcinku serialu "Na dobre i na złe" wyjdzie na jaw, że szpital w Leśnej Górze ma jeszcze większe kłopoty finansowe, niż wcześniej, za kadencji Trettera (Piotr Garlicki). To już zresztą nie są zwykłe "kłopoty" - to całkowita katastrofa!

Zobacz: Na dobre i na złe. Wiktoria, Falkowicz, Kasia i Góral ratują Trettera przed więzieniem

To Leśnej Góry w 662 odcinku serialu "Na dobre i na złe" przybędzie Wanda, wysłana przez Akademię Medyczną, w celu sprawdzenia, co się dzieje i dlaczego jest aż tak fatalnie. Jak nietrudno się domyślić, już po chwili spotka w placówce swojego byłego męża... i pozna Matyldę (Amelia Czaja)! Falkowicz, gdy ją zobaczy w 662 odcinku "Na dobre i na złe", wpadnie mu do głowy pomysł. Pojedzie do jej mieszkania kilka godzin później, by poprosić ją o pomoc w ratowaniu szpitala! W końcu Wanda ma zarówno moc sprawczą, jak również środki.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Bart prosi Julkę o rękę. Nietypowe oświadczyny w Na dobre i na złe

Raczej nie ma osoby w szpitalu i poza nim, która by nie lubiła Trettera. Była żona Falkowicza nie powinna być wyjątkiem! Poza tym, tutaj chodzi o coś więcej, niż o sympatię. Chodzi tutaj o sprawiedliwość oraz o zdrowie pacjentów trafiających do Leśnej Góry. Czy Wanda będzie w stanie pokonać w 662 odcinku serialu "Na dobre i na złe" swoje uprzedzenia do Andrzeja i zgodzi się pomóc lekarzom?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: