SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Sara zajmie miejsce Radwana w Leśnej Górze

Na dobre i na złe. Sara zajmie miejsce Radwana w Leśnej Górze

08.02.2017, godz. 19:00
Na dobre i na złe Radwan (Mateusz Damięcki) Sara (Magdalena Schejbal)
Na dobre i na złe Radwan (Mateusz Damięcki) Sara (Magdalena Schejbal) foto: ARTRAMA/www.nadobre.tvp.pl

Radwan (Mateusz Damięcki) w 662 odcinku serialu "Na dobre i na złe" nadal będzie leżał w szpitalu w Otwocku. Jego etat pozostanie więc pusty... W 662 odcinku "Na dobre i na złe" to właśnie Sara (Magdalena Schejbal) zajmie jego miesjce! W dodatku nawiąże ścisłą współpracę z równie ekscentrycznym co ona Bartem (Piotr Głowacki).

"Na dobre i na złe" odcinek 662 w środę, 15.03.2017 o godz. 20.40 w TVP2

W 662 odcinku serialu "Na dobre i na złe" sytuacja i stan Radwana nadal się za bardzo nie zmieni. W związku z tym w szpitalu w Leśnej Górze zabraknie kolejnego lekarza na etat. Szczególnie teraz, kiedy Stanisławski (Marek Ślosarski) próbuje zniszczyć szpital swoimi intrygami, nie wygląda to dobrze!

Zobacz: Na dobre i na złe. Tretter umrze na zawał?

Podczas gdy w 662 odcinku serialu "Na dobre i na złe" Krzysztof wciąż będzie walczył o życie, zostanie podjęta ważna decyzja - Sara zastąpi go na jego stanowisku do czasu, gdy lekarz ponownie będzie w stanie normalnie funkcjonować. Czy to oznacza, że Mandel będzie na dwóch etatach? W końcu wzięła również stanowisko ciężarnej Oli (Anna Karczmarczyk).

Doktor Sara przeprowadzi wraz z Bartem kolejną ryzykowną operację na dziecku w łonie matki. Płód będzie miał rozszczep kręgosłupa, ale jesteśmy pewni, że dwójka tak wspaniale wykształconych lekarzy świetnie sobie poradzi z wyzwaniem postawionym przed nimi w 662 odcinku serialu "Na dobre i na złe".

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Blanka ukrywa przed matką nawrót nowotworu

Zresztą wyjdzie na jaw w 662 odcinku serialu "Na dobre i na złe", że oboje się już znają! I to dosyć dobrze. Niegdyś byli parą, podobno dobrze się dogadującą. Czego jeszcze się dowiemy? Przekonamy się w nadchodzących odcinkach serialu "Na dobre i na złe"!

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: