SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Sara byłą kochanką Barta!

Na dobre i na złe. Sara byłą kochanką Barta!

24.01.2017, godz. 12:00
Na dobre i na złe Sara (Magdalena Schejball) Bart (Piotr Głowacki)
Na dobre i na złe Sara (Magdalena Schejball) Bart (Piotr Głowacki) foto: ARTRAMA/www.nadobre.tvp.pl

Szok! W 662 odcinku serialu "Na dobre i na złe" wypłyną na światło dzienne niespodziewane fakty z przeszłości! Okaże się, że Bart (Piotr Głowacki) i Sara (Magdalena Schejbal) znają się... i to na dodatek bardzo dobrze! W 662 odcinku "Na dobre i na złe" wyjdzie na jaw, że ci genialni lekarze byli kiedyś parą.

"Na dobre i na złe" odcinek 662 w środę, 15.02.2017 o godz. 20.40 w TVP2

Tego, to chyba naprawdę nikt się nie spodziewał! Sara i Bart byli kiedyś parą, co wyjdzie na jaw w 662 odcinku serialu "Na dobre i na złe". Gdyby się głębiej nad tym zastanowić, to nic dziwnego, że niegdyś wpadli sobie w oko. Oboje ambitni, temperamentni, ekscentryczni i genialni - specjalistka ginekologii i profesor neurochirurgii - brzmi jak pozytywnie wybuchowe połączenie.

Zobacz: Na dobre i na złe. Wiktoria Consalida wróci do Leśnej Góry

Jak dojdzie do ich spotkania, zapewne po latach? Otóż w 662 odcinku serialu "Na dobre i na złe" Sara po raz pierwszy od zatrudnienia jej oficjalnie na etacie w szpitalu w Leśnej Górze, będzie musiała przeprowadzić niesamowicie skomplikowaną operację, zdecydowanie wykraczającą poza samą ginekologię. Będzie potrzebowała pomocy neurochirurga przy zabiegu naprawiania rozszczepu kręgosłupa, więc naturalnie w 662 odcinku serialu "Na dobre i na złe" zostanie wezwany najlepszy specjalista w okolicy, profesor Bart.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Wanda Falkowicz pomoże byłemu mężowi uratować szpital w Leśnej Górze

Operacja w 662 odcinku serialu "Na dobre i na złe" przebiegnie pomyślnie. W związku z powyższymi informacjami na temat Sary i Barta rodzi się wiele pytań! Jakie były między nimi relacje? Dlaczego się rozstali? I najważniejsze: czy powrót Sary do życia Artura w 662 odcinku serialu "Na dobre i na złe" zagrozi jego związkowi z Julką (Aleksandra Hamkało)?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: