SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Julka będzie zazdrosna o romans Barta i Sary?

Na dobre i na złe. Julka będzie zazdrosna o romans Barta i Sary?

09.02.2017, godz. 21:50
Na dobre i na złe Sara (Magdalena Schejball) Bart (Piotr Głowacki)
Na dobre i na złe Sara (Magdalena Schejball) Bart (Piotr Głowacki) foto: ARTRAMA/www.nadobre.tvp.pl

Kolejny romans w Leśnej Górze? W 622 odcinku "Na dobre i na złe" dowiemy się, że Bart (Piotr Głowacki) i Sara (Magdalena Schejbal) mieli kiedyś romans! Co na to Julka (Aleksandra Hamkało)? Czy Burska ma powody do zazdrości? Raczej nie... To właśnie jej w premierowym odcinku "Na dobre i na złe" światowej sławy neurochirurg postanowi się oświadczyć!

"Na dobre i na złe" odcinek 662 w środę, 15.02.2017 o godz. 20.40 w TVP2

Szokujące wieści z "Na dobre i na złe". Nie tylko Julka jest dawną kochanką Barta! Wkrótce okaże się, że łączyło go silne uczucie także z Sarą, która właśnie zaczęła pracę w Leśnej Górze. Czy Burska będzie zazdrosna?

Zobacz: Na dobre i na złe. Wiktoria Consalida wróci do Leśnej Góry

W 662 odcinku serialu "Na dobre i na złe" Sara będzie musiała przeprowadzić niesamowicie skomplikowaną operację, zdecydowanie wykraczającą poza samą ginekologię. Będzie potrzebowała pomocy neurochirurga przy zabiegu naprawiania rozszczepu kręgosłupa, więc zaangażuje najlepszego specjalistę w okolicy, profesora Barta. Operacja w 662 odcinku serialu "Na dobre i na złe" przebiegnie pomyślnie, a byli kochankowie nie będą mogli oderwać od siebie wzroku.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Wanda Falkowicz pomoże byłemu mężowi uratować szpital w Leśnej Górze

Co dokładnie łączyło Barta i Sarę? Trudno uwierzyć w taki zbieg okoliczności! Artur ma teraz w pracy dwie byłe kochanki, a jedna z nich wkrótce zostanie jego żoną! Lekarz oświadczy się Julce, żeby dopełnić wszystkich formalności w związku z założeniem rodziny.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: