SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Bart prosi Julkę o rękę. Nietypowe oświadczyny w Na dobre i na złe

Na dobre i na złe. Bart prosi Julkę o rękę. Nietypowe oświadczyny w Na dobre i na złe

23.01.2017, godz. 12:00
Na dobre i na złe odcinek 655, Julka (Aleksandra Hamkało), Bart (Piotr Głowacki)
Na dobre i na złe odcinek 655, Julka (Aleksandra Hamkało), Bart (Piotr Głowacki) foto: ARTRAMA/www.nadobre.tvp.pl

W końcu nadejdzie ten czas, kiedy w 662 odcinku serialu "Na dobre i na złe" Bart (Piotr Głowacki) odważy się oświadczyć się Julce (Aleksandra Hamkało)! Jak na ekscentrycznego profesora przystało, nie będą to typowe zaręczyny z kolacją, padaniem na kolana i proszącym spojrzeniem. W 662 odcinku "Na dobre i na złe" Bart wyzna Julce miłość i obdaruje ją pierścionkiem!

"Na dobre i na złe" odcinek 662 w środę, 15.02.2017 o godz. 20.40 w TVP2

Już niedługo, bo w 662 odcinku serialu "Na dobre i na złe" widzowie będą świadkami wydarzeń niezwykłych - zimny, wycofany i nad wyraz logiczny profesor Bart pokaże, że ma uczucia i chociaż zrobi to nadal w typowy dla siebie sposób, to romantycznie wyzna miłość Julce i poprosi ją, by za niego wyszła!

Zobacz: Na dobre i na złe. Michał Żebrowski dla dzieci rzuca aktorstwo

- Gdybyśmy nie wpadli, nigdy byś się nie zdecydował na dziecko ze mną, prawda? - spyta go Julka, leżąc w łóżku, wieczorem w 662 odcinku serialu "Na dobre i na złe". Ukochany zaskoczy lekarkę:

- I byłbym jak cymbał pusto brzmiący. Mój tata mówił, że kobiety są trudniejsze od dojenia kozy... A to on był trudniejszy. Jestem do niego bardzo podobny. Nie widzę, kiedy cię coś rani, dopóki mi nie powiesz albo nie zaczniesz złowieszczo milczeć. Może stawiam prace na pierwszym miejscu, ale zawsze będziesz najważniejszą kobietą w moim życiu. No chyba, że będziemy mieli córkę - Takie wyznanie, jak Barta do Julki w 662 odcinku serialu "Na dobre i na złe" pragnęłaby niejedna kobieta! - Bywam ślepy, ale nie jestem głuchy.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Wiktoria, Falkowicz, Kasia i Góral ratują Trettera przed więzieniem

Bart po tych słowach w 662 odcinku serialu "Na dobre i na złe" położy Julce na poduszce pierścionek zaręczynowy. Profesor ponownie zawładnie sercem ukochanej, jeszcze bardziej, niż przedtem! I nic dziwnego, ponieważ usłyszeć takie wyznanie miłosne, to prawdziwy skarb. Julka w 662 odcinku serialu "Na dobre i na złe" bez wahania zgodzi się wyjść za Barta!

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: