SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Joanna Opozda jako Sonia w serialu TVP2

Na dobre i na złe. Joanna Opozda jako Sonia w serialu TVP2

01.02.2017, godz. 21:12
Pierwsza miłość. Jowita (Joanna Opozda)
Pierwsza miłość. Jowita (Joanna Opozda) foto: ARTRAMA/www.nadobre.tvp.pl

Joanna Opozda znana z serialu "Pierwsza miłość" (Jowita), wystąpi w 661 odcinku serialu "Na dobre i na złe"! Aktorka zagra dziewczynę w trudnej sytuacji życiowej, utrzymanki bogatego mężczyzny. Trafi do szpitala i lekarze szybko orientują się, że poroniła! To nie koniec problemów.

"Na dobre i na złe" odcinek 661 - środa, 8.02.2017, o godz. 20.40 w TVP2

Joanna Opozda w serialu "Pierwsza miłość" gra Jowitę, która podobnie jak jej bohaterka Sonia w "Na dobre i na złe", nie grzeszy najlepszym zdrowiem. W produkcji Polsatu chorowała na raka, a co będzie działo się z organizmem Soni?

Zobacz: Na dobre i na złe. Robert zabije Radwana?

Pacjentka trafi w 661 odcinku serialu "Na dobre i na złe" do szpitala w Leśnej Górze twierdząc, że z jej sercem dzieje się coś nie w porządku. Po szybkich badaniach lekarze odkryją, że to nie serce, a nerki potrzebują natychmiastowej pomocy medycznej. Przez niewydolność nerek jej życiu w 661 odcinku "Na dobre i na złe" będzie groziło niebezpieczeństwo! W końcu Sonia wyzna swoją tajemnicę - okaże się, że niedawno przedwcześnie straciła dziecko. Niedługo później również się wyda, że Soni jest utrzymanką bogatego mężczyzny z krajów wschodnich i liczyła na szybki ożenek w związku z ciążą.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Michał Żebrowski pokazał zdjęcie sprzed lat

Ukryła przed ukochanym poronienie. Kiedy mężczyzna dowie się o stracie potomka, zaczną się kłócić! Wtedy stan Soni gwałtownie się pogorszy. Lekarze ze szpitala w Leśnej Górze wykryją u niej toczeń rumieniowaty. Czy postać grana przez Joannę Opozdę w serialu "Na dobre i na złe" przeżyje?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: