SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Falkowicz zaprzyjaźni się ze Stanisławskim

Na dobre i na złe. Falkowicz zaprzyjaźni się ze Stanisławskim

02.02.2017, godz. 20:00
Na dobre i na złe odcinek 662, Falkowicz (Michał Żebrowski), Stanisławski (Marek Ślosarski)
Na dobre i na złe odcinek 662, Falkowicz (Michał Żebrowski), Stanisławski (Marek Ślosarski) foto:

Andrzej Falkowicz (Michał Żebrowski) wstąpi do szeregów wroga? W 661 odcinku "Na dobre i na złe" profesor postanowi zaprzyjaźnić się ze Stanisławskim (Marek Ślosarski), żeby podstępem odebrać mu dyrektorskie przywileje. Razem z Wiktorią (Katarzyna Dąbrowska) i całą resztą personelu ze szpitala w Leśnej Górze, Falkowicz dosłownie marzy o powrocie Trettera (Piotr Garlicki) do placówki. Czy przebiegła akcja Falkowicza z "Na dobre i na złe" pójdzie zgodnie z planem?

"Na dobre i na złe" odcinek 661 w środę, 8.02.2017 o godz. 20.40 w TVP2

Do ataku! W 661 odcinku "Na dobre i na złe" Falkowicz spotka się z Wiktorią i Tretterem na plaży i postanowi spiskować z nimi przeciwko Stanisławskiemu.

- Nigdy nie sądziłem, że za panem zatęsknię. Po prostu mieliśmy gorsze momenty - podsumuje Andrzej pamiętając, że za Stefanem w roli dyrektora także niezbyt przepadał.

Zobacz: Na dobre i na złe. Wiktoria, Tretter i Falkowicz walczą o dobro szpitala w Leśnej Górze

Falkowicz będzie cwany i w momencie, gdy cały personel szpitala będzie awanturować się z Ksawerym on wyciągnie do niego rękę i zacznie się z nim spoufalać! Panowie pójdą na partyjkę tenisa i zaczną się przyjaźnić. Tego samego dnia Andrzej postanowi jednak namalować na drzwiach dyrektorskiego gabinetu obraźliwą buźkę. Jednak przez wzgląd na ciepłe relacje, Stanisławski nawet nie zaliczy go do kręgu podejrzanych! Czy tym sposobem profesorowi uda się przywrócić stary porządek w Leśnej Górze?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: