SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Falkowicz pozbędzie się Stanisławskiego z fotela dyrektora Leśnej Góry

Na dobre i na złe. Falkowicz pozbędzie się Stanisławskiego z fotela dyrektora Leśnej Góry

11.01.2017, godz. 17:00
Na dobre i na złe odcinek 647, Falkowicz (Michał Żebrowski), Ksawery Stanisławski (Marek Ślosarski)
Na dobre i na złe odcinek 647, Falkowicz (Michał Żebrowski), Ksawery Stanisławski (Marek Ślosarski) foto:

Falkowicz (Michał Żebrowski) pozbędzie się Stanisławskiego (Marek Ślosarski) z Leśnej Góry? W 661 odcinku "Na dobre i na złe" profesor zacznie się zaprzyjaźniać z rywalem, by potem wbić mu nóż w plecy. Andrzej będzie działać w zmowie z Wiktorią (Katarzyna Dąbrowska) i Tretterem (Piotr Garlicki), którzy chcą przywrócić w szpitalu dawny porządek. Co wydarzy się w premierowych odcinkach "Na dobrei na złe"?

"Na dobre i na złe" odcinek 661 w środę, 8.02.2017 o godz. 20.40 w TVP2

Stanisławski zajął fotel dyrektora w Leśnej Górze po strzelaninie, w której zginął Jan (Krzysztof Kwiatkowski). Od tej pory sytuacja w szpitalu znacznie się pogorszyła. Odeszło kilku cenionych pracowników, a Tretter został ratownikiem medycznym.

W 661 odcinku "Na dobre i na złe" Stanisławski zacznie odwoływać umówione i bardzo ważne operacje w celu nazbierania oszczędności. Falkowicz będzie poirytowany do tego stopnia, że wspólnie z kolegami i koleżankami z pracy postanowi pozbyć się Ksawerego.

Zobacz: Na dobre i na złe. Ola urodzi wcześniaka

Andrzej mądrze to rozegra. Najpierw "zaprzyjaźni się" z rywalem i umówi się z nim na tenisa, a później namaluje na drzwiach jego gabinetu obraźliwą buźkę, by go wystraszyć. Co wydarzy się w premierowych odcinkach "Na dobre i na złe"? Czy zgrany personel medyczny w Leśnej Górze pozbędzie się obecnego dyrektora i wszystko wróci do normy?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: