SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Agata będzie ze Szczepanem dzięki spadkowi?

Na dobre i na złe. Agata będzie ze Szczepanem dzięki spadkowi?

01.02.2017, godz. 21:12
Na dobre i na złe odcinek 654 Agata (Emilia Komarnicka) Szczepan (Kamil Kula)
Na dobre i na złe odcinek 654 Agata (Emilia Komarnicka) Szczepan (Kamil Kula) foto:

Umierająca babcia Agaty zapisała Szczepanowi swój dworek. Woźnicka była w szoku, gdy się o tym dowiedziała. Pani Irena chciała w ten sposób zeswatać ją z przystojnym pielęgniarzem. Uda jej się? W 661 odcinku "Na dobre i na złe" Lipski zaproponuje ukochanej, żeby zamieszkali razem w domu ze spadku. Lekarka odmówi i będzie nieugięta. Czy w premierowych odcinkach "Na dobre i na złe" Agata uwierzy w przemianę Szczepana i zgodzi się z nim zamieszkać? Mężczyzna zagrozi, że sprzeda posiadłość!

"Na dobre i na złe" odcinek 661 w środę, 8.02.2017 o godz. 20.40 w TVP2

Umierająca babcia Agaty trafiła do Leśnej Góry. Lekarka była w szoku, gdy poznała rodzinną tajemnicę i spotkała babcię, której jeszcze nigdy nie widziała. Kobieta chciała zobaczyć wnuczkę przed śmiercią, a dodatkowo dolała oliwy do jej żarzącego się związku ze Szczepanem.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Falkowicz pozbędzie się Stanisławskiego z fotela dyrektora Leśnej Góry

Woźnicka rzuciła nieodpowiedzialnego pielęgniarza, żeby odetchnąć i nacieszyć się życiem singielki. Pani Irena miała jednak inne plany i postanowiła na nowo zeswatać wnuczkę z Lipskim. To właśnie dlatego przepisała mu piękny dworek za miastem!

W 661 odcinku "Na dobre i na złe" temat powróci. Szczepan zacznie się zastanawiać, co powinien zrobić z darowizną. Do głowy przyjdzie mu pomysł sprzedaży działki z nieruchomością - Skoro ty go nie chcesz, to może weźmiesz choć połowę kasy? Chyba, że chcesz ze mną mieszkać - zaproponuje mężczyzna.

Zobacz: Na dobre i na złe. Ola urodzi wcześniaka

-Nie wygłupiaj się - poprosi Agata.
-A chcesz? - upewni się Szczepan, ale nic z tego nie będzie. - Pomóż mi do cholery - zdenerwuje się pielęgniarz. Czy Agata w końcu zmięknie i zgodzi się wrócić do Szczepana, żeby nie stracić rodzinnego dorobku w postaci pięknego pałacyku?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: