SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Sylwia nie wsadzi Roberta do więzienia

Na dobre i na złe. Sylwia nie wsadzi Roberta do więzienia

26.01.2017, godz. 14:00
Na dobre i na złe odcinek 660 Sylwia Mróz (Magdalena Turczeniewicz) Robert Dębski (Bartosz Porczyk)
Na dobre i na złe odcinek 660 Sylwia Mróz (Magdalena Turczeniewicz) Robert Dębski (Bartosz Porczyk) foto: ARTRAMA/www.nadobre.tvp.pl

Sylwia (Magdalena Turczeniewicz) w 660 odcinku serialu "Na dobre i na złe" przyłapie Roberta (Bartosz Porczyk), jak odwiedza Radwana (Mateusz Damięcki) w szpitalu. Później doktor Mróz wpadnie na pomysł, gdzie może przebywać jej mąż. Pomimo przewinień, Sylwia w 660 odcinku "Na dobre i na złe" nie zadzwoni na policję!

"Na dobre i na złe" odcinek 660 w środę, 1.02.2017 o godz. 20.40 w TVP2

Dębski popełni błąd dzwoniąc z mieszkania na starówce do Sylwii. Doktor Mróz w 660 odcinku "Na dobre i na złe" rozpozna miejsce jego pobytu po muzyce, którą usłyszy w tle. Kiedy wejdzie do mieszkania, Dębski spojrzy się na nią pustym wzrokiem:
- Nasza melodia - powie Dębski w 660 odcinku serialu "Na dobre i na złe" siedząc w oknie z podbitym okiem - Pamiętasz? Tutaj ci się oświadczyłem.

Zobacz: Na dobre i na złe. Maciek i Blanka znów będą razem - ZWIASTUN

- Pamiętam, jak mówiłeś, że musisz się wynieść z tego mieszkania, bo właściciel ci wymówił - odpowie gorzko Sylwia, po czym takim samym tonem spyta:
- Już wtedy kłamałeś? Całe nasze małżeństwo, wszystkie, nawet te najlepsze chwile?
- Zostawiłem je, bo chciałem mieć coś dla siebie. Chciałem mieć jakąś przestrzeń.
- Żeby mnie zdradzać. A potem kłamać, że jesteś na wózku? - doktor Mróz uśmiechnie się. Ma wiele powodów, by zadzwonić na policję i go wydać. By zniszczyć go doszczętnie. Robertowi dokładnie to samo przyjdzie do głowy, więc spyta:
- Dlaczego na mnie nie doniosłaś?
- Bo jesteś kłamcą, ale nie mordercą. Wiesz, poznałam kiedyś fajnego faceta. Odważnego lekarza, który walczył o swoich pacjentów. (...) Który pomógł mi przejść przez chorobę, który był ze mną na dobre i na złe. Masz szansę udowodnić, że ten człowiek, którego kochałam i który mnie kochał... nadal tam istnieje. Robert - Sylwia zbliży się i ujmie jego twarz w swoje dłonie - Jesteś tam?

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Blanka zostanie lekarką

Sylwia nie doniesie w 660 odcinku serialu "Na dobre i na złe" na Dębskiego, bo nadal wierzy w to, że gdzieś tam głęboko w środku nadal jest dobrym człowiekiem. I aktualnie jedynym, który jest w stanie oczyścić Trettera (Piotr Garlicki) z zarzutów! W 660 odcinku "Na dobre i na złe" przyjdzie na rozprawę sądową... Czy zezna przeciwko Stanisławskiemu (Marek Ślosarski)?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: