SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Krzysztof walczy o życie

Na dobre i na złe. Krzysztof walczy o życie

18.01.2017, godz. 21:02
Na dobre i na złe odc. 557. Krzysztof Radwan (Mateusz Damięcki)
Na dobre i na złe odc. 557. Krzysztof Radwan (Mateusz Damięcki) foto:

Pod dramatycznym wypadku, do którego doprowadzi Dębski (Bartosz Porczyk) w finałowej scenie 658 odcinka "Na dobre i na złe" Radwan (Mateusz Damięcki) będzie w ciężkim stanie. W 660 odcinku "Na dobre i na złe" Krzysztof będzie walczyć o życie w prywatnej klinice w Otwocku. Piotr (Marek Bukowski) i Wiktoria (Katarzyna Dąbrowska) zrobią wszystko, by ich kolega po fachu wyszedł z tego cało. Tymczasem w "Na dobre i na złe" nad jego szpitalnym łóżkiem będą czuwać ochroniarze, by chronić go przed mężem Sylwii.

"Na dobre i na złe" odcinek 660 w środę, 1.02.2017 o godz. 20.40 w TVP2

Życie Radwana pod znakiem zapytania. Po tragicznym wypadku, do którego doprowadzi Dębski, Krzysztof długo będzie dochodzić do siebie.

Zobacz: Na dobre i na złe. Dębski wyciągnie Trettera z więzienia? Zrobi to, by odzyskać Sylwię!

W 659 odcinku "Na dobre i na złe" policjanci poinformują Sylwię (Magdalena Turczeniewicz) o tregedii i o tym, że jeden z mężczyzn w bardzo ciężkim stanie trafił do kliniki w Otwocku. Nie będzie wiadomo który, bo ciało będzie poturbowane.

Doktor Mróz pojedzie na miejsce i w ofierze wypadku rozpozna Radwana. Będzie załamana i pewna, że jej mąż jest niebezpiecznym psychopatą. Wiktoria i Piotr będą walczyć o życie Krzysztofa, ale gdy dokor Mróz zauważy w szpitalu Dębskiego, będzie przerażona. Uzna, że on nadal zagraża jej ukochanemu.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Mateusz Janicki w nowych odcinkach Na dobre i na złe

Wiktoria poinformuje o wszystkim Biorka (Mirosław Kropielnicki), ale ordynator uspokoi ją twierdząc, że zapewni pacjentowi całodobową ochronę. Czy w dogodnych warunkach Krzysztof Radwan wyzdrowieje i wyjdzie cało z wypadku?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: