SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Blanka zostanie lekarką

Na dobre i na złe. Blanka zostanie lekarką

25.01.2017, godz. 21:56
Na dobre i na złe odcinek 649 Blanka (Pola Gonciarz)
Na dobre i na złe odcinek 649 Blanka (Pola Gonciarz) foto:

Blanka (Pola Gonciarz) pójdzie w ślady matki. W 661 odcinku "Na dobre i na złe" Wiktorię (Katarzyna Dąbrowska) odwiedzi korepetytorka nastolatki. Co wydarzy się w premierowych odcinkach "Na dobre i na złe" i jak Consalida zareaguje na wieść, że jej córka także zamierza związać swoją przyszłość ze szpitalem?

"Na dobre i na złe" odcinek 660 w środę, 1.02.2017 o godz. 20.40 w TVP2

W "Na dobre i na złe" Blanka też zostanie panią doktor! Dziewczyna postanowiła zadawać na medycynę, ale myślała, że ukryje to przed matką. Wiktoria przypadkowo pozna plany córki w 661 odcinku "Na dobre i na złe" i wyciągnie do niej pomocną dłoń!

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Ksiądz Maciek wróci do Leśnej Góry?

U Consaliday zjawi się nauczycielka Blanki, która poinformuje panią chirurg, że jej córka zamierza zdawać egzaminy na medycynę. Wiki będzie zachwycona i pomoże Blance w przygotowaniach. Wspólna nauka wyjdzie im na dobre! Consalida w końcu będzie miała okazję zbliżyć się do córki i dowiedzieć się więcej o jej życiu uczuciowym.

Zobacz: Na dobre i na złe. Ola urodzi wcześniaka

Przypominamy, że jeszcze niedawno panie miały ze sobą na pieńku. Blanka podrywała Adama (Grzegorz Daukszewicz) i działała matce na nerwy. Teraz wszystko się zmieniło i panie będą miały dobry kontakt.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: