SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Wiktoria, Falkowicz, Kasia i Góral ratują Trettera przed więzieniem

Na dobre i na złe. Wiktoria, Falkowicz, Kasia i Góral ratują Trettera przed więzieniem

20.01.2017, godz. 19:00
Na dobre i na złe odcinek 659, Tretter (Piotr Garlicki), Wiktoria (Katarzyna Dąbrowska), Góral (Jan Zmidt), Adam (Grzegorz Daukszewicz)
Na dobre i na złe odcinek 659, Tretter (Piotr Garlicki), Wiktoria (Katarzyna Dąbrowska), Góral (Jan Zmidt), Adam (Grzegorz Daukszewicz) foto:

Wiktoria (Katarzyna Dąbrowska) uratuje byłego dyrektora Leśnej Góry przed więzieniem! Pani doktor nawiąże kontakt z Góralem (Jan Zmidt) i Kasią Smudą (Ilona Ostrowska), by wspólnymi siłami w 659 odcinku "Na dobre i na złe" wyciągnąć Trettera (Piotr Garlicki) na wolność. To nie będzie takie proste, bo Stanisławski (Marek Ślosarski) życzliwie zacznie donosić na poprzednika. To wyda się dziwne nawet przesłuchującym go policjantom... Czy w "Na dobre i na złe" Ksawery odpowie za to, że podrzucił Tretterowi łapówkę?!

"Na dobre i na złe" odcinek 659 w środę, 25.01.2017 o godz. 20.40 w TVP2

W 659 odcinku "Na dobre i na złe" Tretter nadal przebywa w areszcie po tym, jak Stanisławski wrobił go w przyjmowanie łapówek. Niedługo prawda wyjdzie na jaw...

Zobacz: Na dobre i na złe. Piotr powie Radwanowi, że Kuba jest jego synem

W premierowym odcinku "Na dobre i na złe" Wiktoria i Jasiek „Góral” spróbują porozmawiać z Emilem – pacjentem, którzy rzekomo wręczył Tretterowi łapówkę. I odkryją, że Stanisławski po cichu przeniósł chorego do innego szpitala, by ukryć seniora przed kolegami.

- Może zrobił to na wyraźne polecenie policji?
- Ja tam może jestem prosty chłopak, pani doktor, ale jedno wiem na pewno... Nowy dyrektor za starym nie przepada! - zauważy pacjent.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Krzyszto walczy o życie

W całą akcję zaangażuje się także Kasia Smuda. To właśnie dzięki niej, Tretter opuści areszt za kaucją.

W 659 odcinku "Na dobre i na złe" przed aresztem na byłego szefa czeka trójka wiernych przyjaciół: Wiki, Adam (Grzegorz Daukszewicz) oraz Jasiek]. Doktor Krajewski zdradzi, że pieniądze na kaucję wpłacił Falkowicz (Michał Żebrowski). I rzuci z uśmiechem - Kazał przekazać, że jeśli pan ucieknie to sam pana odnajdzie... Wykopie choćby spod ziemi!
- Sądzimy, że Stanisławski chce pana umoczyć. Musi mu się pan twardo postawić... Trzeba go utrącić, bo to co się wyprawia w Leśnej Górze to jakieś wariactwo! - wtrąci z przekonaniem Consalida.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: