SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Tretter chce iść na emeryturę

Na dobre i na złe. Tretter chce iść na emeryturę

25.01.2017, godz. 10:00
Na dobre i na złe odcinek 659, Wiktoria (Katarzyna Dąbrowska), Adam (Grzegorz Daukszewicz), Tretter (Piotr Garlicki)
Na dobre i na złe odcinek 659, Wiktoria (Katarzyna Dąbrowska), Adam (Grzegorz Daukszewicz), Tretter (Piotr Garlicki) foto: ARTRAMA/www.nadobre.tvp.pl

W 659 odcinku serialu "Na dobre i na złe" Tretter (Piotr Garlicki) dzięki pomocy Wiktorii (Katarzyna Dąbrowska), Adama (Grzegorz Daukszewicz), Górala (Jan Zmitt), Falkowicza (Michał Żebrowski) oraz Kasi (Ilona Ostrowska) wyjdzie z aresztu za opłatą. Niestety, Stefan nie będzie zbyt optymistycznie nastawiony do całej sprawy... W 659 odcinku serialu "Na dobre i na złe" zaskoczy swoich wieloletnich przyjaciół decyzją o emeryturze!

"Na dobre i na złe" odcinek 659 w środę, 25.01.2017 o godz. 20.40 w TVP2

Akcja ratunkowa Wiktorii oraz reszty lekarzy w 659 odcinku serialu "Na dobre i na złe" przebiegnie pomyślnie. Dzięki Falkowiczowi uda się uzbierać odpowiednią sumę pieniędzy, by Stefan mógł w końcu wyjść z aresztu:
- Chcieli przyjechać wszyscy lekarze z Leśnej Góry, ale stwierdziliśmy, że skromna reprezentacja będzie lepsza - powie doktor Consalida w 659 odcinku serialu "Na dobre i na złe" odbierając wraz z Adamem i Góralem Trettera z aresztu.
- Chyba zastawiliście szpital (...) - Cała sytuacja wyraźnie rozbawi Trettera.

Zobacz: Na dobre i na złe. Sara byłą kochanką Barta!

- Nie, mój brat - wtrąci Krajewski.
- Falkowicz? - tego były dyrektor szpitala się nie spodziewał!
- Tak. Kazał przekazać, że jeśli uciekniesz, to sam cię odnajdzie (...) - doda Adam.
- Strasznie wam wszystkim dziękuję. Za to, że przyjechaliście i w ogóle... - powie w 659 odcinku serialu "Na dobre i na złe" speszony Tretter do swoich byłych pracowników - Bratu powiedz, że odzyska pieniądze, jak tylko zapadnie wyrok.
- Stefan, ale ty się chyba nie poddajesz? - spyta przerażona na samą myśl Wiktoria.
- Jestem po prostu stary, to wszystko. Czas na emeryturę.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Wiktoria, Falkowicz, Kasia i Góral ratują Trettera przed więzieniem

- Sądzimy, że to Stanisławski chce cię umoczyć. Musisz mu się twardo postawić - lekarka nie odpuści - Trzeba go utrącić, Stefan, co ten człowiek wyprawia w Leśnej Górze, to przechodzi ludzkie pojęcie. A ludzie za tobą pójdą, Stefan.
- Czyżby? - spyta nagle odmieniony były dyrektor Leśnej Góry - Pracowałem czterdzieści lat na reputację... A straciłem ją w pięć minut - założy kurtkę i bez słowa odejdzie. Słowa Stefana w 659 odcinku serialu "Na dobre i na złe" będą dla wszystkich zaskoczeniem. Czy Tretter faktycznie zamierza odejść ze szpitala? A może komuś uda się go nakłonić do zostania?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: