SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Piotr powie Radwanowi, że Kuba jest jego synem

Na dobre i na złe. Piotr powie Radwanowi, że Kuba jest jego synem

18.01.2017, godz. 20:00
Na dobre i na złe odcinek 659, Radwan (Mateusz Damięcki), Piotr (Marek Bukowski)
Na dobre i na złe odcinek 659, Radwan (Mateusz Damięcki), Piotr (Marek Bukowski) foto:

Radwan (Mateusz Damięcki) ranny po wypadku, do którego doprowadzi Dębski (Bartosz Porczyk), trafi do prywatnej kliniki w Otwocku. Piotr (Marek Bukowski) będzie walczyć o życie rywala, w krytycznej sytuacji w 659 odcinku "Na dobre i na złe" wykrzyczy, że Hana (Kamilla Baar) urodziła mu dziecko! W premierowym odcinku "Na dobre i na złe" Gawryło powie rywalowi, że Kuba (Kacper Kostecki) jest jego synem, ale nie wiadomo, czy ta informacja dotrze do umierającego Krzysztofa.

"Na dobre i na złe" odcinek 659 w środę, 25.01.2017 o godz. 20.40 w TVP2

W 659 odcinku "Na dobre i na złe" do szpitala w Otwocku trafi mężczyzna ciężko ranny w wypadku, bez dokumentów i ze zmasakrowaną twarzą. Pacjenta będą operować Piotr i Wiktoria (Katarzyna Dąbrowska) - nieświadomi, że w ich rękach jest życie jednego z kolegów…

Zobacz: Na dobre i na złe. Dębski wyciągnie Trettera z więzienia? Zrobi to, by odzyskać Sylwię!

- Szlag! Rozerwana dwunastnica, wielki krwiak w nerce… I krwawi z naczyń zaotrzewnowych… - wycedzi przez zęby Consalida.

Tymczasem policja przekaże Sylwii tragiczną wiadomość o wypadku, w którym wzięli udział Radwan i Dębski. - Jeden z nich został przewieziony do szpitala, a drugi… Nie wiemy, gdzie w tej chwili przebywa - poinformuje Sylwię policjant, a doktor Mróz szybko pojedzie na miejsce i dzięki komórce znalezionej w kieszeni zidentyfikuje Radwana.

Po operacji stan Krzysztofa gwałtownie się pogorszy. I w końcu jego serce przestanie bić… - No dalej! Walcz… Masz dla kogo żyć! Masz dziecko, więc walcz, do cholery! - krzyknie Piotr reanimując odwiecznego rywala.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Krzysztof otoczony ochroniarzami walczy o życie

Czy w premierowych odcinkach "Na dobre i na złe" Radwan przeżyje? Czy Gawryło powtórzy mu to, co wykrzyczał w szpitalu ratując mu życie? O wszystkim przekonamy się w premierowych odcinkach.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Artrama
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: