SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Czy Radwan umrze? Jego serce przestanie bić!

Na dobre i na złe. Czy Radwan umrze? Jego serce przestanie bić!

19.01.2017, godz. 09:00
Na dobre i na złe odcinek 659 Krzysztof Radwan (Mateusz Damięcki)
Na dobre i na złe odcinek 659 Krzysztof Radwan (Mateusz Damięcki) foto: ARTRAMA/www.nadobre.tvp.pl

Walka o życie Radwana (Mateusz Damięcki) trwa! W 659 odcinku serialu "Na dobre i na złe" koledzy operujący lekarza dowiedzą się, kim jest umierający pacjent na stole. Zegar tyka, czas ucieka, a wraz z nim życie z Krzysztofa! Czy lekarzom uda się uratować Radwana od rychłej śmierci w 659 odcinku serialu "Na dobre i na złe"?

"Na dobre i na złe" odcinek 659 w środę, 25.01.2017 o godz. 20.40 w TVP2

Po wypadku Radwan trafi do szpitala w Otwocku w 659 odcinku serialu "Na dobre i na złe" w krytycznym stanie! Nikt nie będzie zdawał sobie sprawy z tego, kim jest zmasakrowany mężczyzna. Jego twarz będzie owinięta kilkoma warstwami bandaży do tego stopnia, że wieloletni koledzy, w tym Piotr (Marek Bukowski) i Wiktoria (Katarzyna Dąbrowska) nie będą w stanie go rozpoznać.

Zobacz: Na dobre i na złe. Krzysztof walczy o życie

Na domiar złego, w 659 odcinku serialu "Na dobre i na złe" jego komórka będzie zablokowana. Dopiero w trakcie operacji do drzwi sali podejdzie Sylwia (Magdalena Turczeniewicz). Lekarka dowiedziała się od policjantów, co się stało i gdzie przebywa jej ukochany. Operujący będą zaskoczeni jej nagłym pojawieniem się, ale wszystko zrozumieją, gdy Sylwia zadzwoni na numer Radwana i na sali odezwie się komórka tajemniczego pacjenta... To będzie szok!

Operujący Gawryło zaciśnie zęby. 
- Co robimy? - spyta Piotr.
- To Radwan - odpowie Consalida.
- To nic nie zmienia.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Fani serialu czekają na ślub Oli i Przemka

Krzysztof w 659 odcinku serialu "Na dobre i na złe" będzie miał problemy z nerką i ogromny krwiak, którego stan zacznie się jeszcze bardziej pogarszać. Operacja w 659 odcinku serialu "Na dobre i na złe" zakończy się dopiero rano. Sylwia będzie musiała wrócić do Leśnej Góry, zostawiając Krzysztofa w szpitalu w Otwocku. Kiedy nagle zatrzyma mu się serce, Gawryło ostatkiem sił zawalczy o kolejne uderzenia. Uda mu się po kilku próbach, ale stan Radwana w każdej chwili może się pogorszyć. Nic teraz nie jest pewne!

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: