SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Sara Mandel zwolni się z pracy w Bostonie

Na dobre i na złe. Sara Mandel zwolni się z pracy w Bostonie

30.12.2016, godz. 13:00
Na dobre i na złe odcinek 657, Sara (Magdalena Schejbal)
Na dobre i na złe odcinek 657, Sara (Magdalena Schejbal) foto: ARTRAMA/www.nadobre.tvp.pl

W 658 docinku serialu "Na dobre i na złe" Sara (Magdalena Schejbal) zdecyduje się na bardzo odważny krok. Dowie się, że Radwan (Mateusz Damięcki) poszukuje ginekologa, ponieważ zwolniło się stanowisko. Mandel w 658 odcinku serialu "Na dobre i na złe" postanowi porzucić pracę w Bostonie!

"Na dobre i na złe" odcinek 658 - środa, 18.01.2017, o godz. 20.40 w TVP2

Sara została sprowadzona do Polski przez Piotra (Marek Bukowski), który w przypyłwie desperacji postanowił zadzwonić do siostry zmarłej żony, aby pomogła ona Oli (Anna Karczmarczyk). Teraz w 658 odcinku serialu "Na dobre i na złe" zdecyduje się zostać w Polsce.

Zobacz: Na dobre i na złe. Dębski zabije Radwana

Przy jednym przypadku pacjentki w 658 odcinku serialu "Na dobre i na złe" pomiędzy Sarą, a Radwanem dojdzie do pewnej rozmowy, który również będzie miała wpływ na podjętą później decyzję. Przy omawianiu badań, Mandel spyta:

- Jak pan to robi? Jak panu się udaje tak pracować? Przy obostrzeniach finansowych, systemowych... W Stanach to byłoby niemożliwe.
- Myślałem, że u was w Stanach wszystko wychodzi - odpowie jej Radwan z przekąsem.
- W Stanach nie miałabym nawet szansy porozmawiać z pacjentką - zwierzy się z żalem Sara - Dostałabym stos ankiet, formularzy do wypełnienia i raport od rezydentów, dla których nieistotny jest pacjent, tylko hardcore case (przyp.red. - ciężki przypadek).

Więc kiedy wyjdzie na jaw w 658 odcinku serialu "Na dobre i na złe", że zmieniło się miejsce po Oli na ginekologii, Sara postanowi działać. Zgłosi się do Radwana, aby dowiedzieć się więcej.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Góral wyciągnie Trettera z więzienia

Wejdzie z pewnością siebie do jego gabinetu i rzuci mu swoje CV na biurko. 
- Ja nie jestem podobna do swojej siostry, ostrzegam. Jestem uparta, zawzięta, kocham rywalizację. Rezydenci się mnie boją, a szefowie się mnie boją. (...) Najwcześniej mogę zacząć na miesiąc.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: