SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Krzysztof Radwan demaskuje Dębskiego

Na dobre i na złe. Krzysztof Radwan demaskuje Dębskiego

21.12.2016, godz. 21:19
Na dobre i na złe odcinek 636. Krzysztof Radwan (Mateusz Damięcki), Robert Dębski (Bartosz Porczyk)
Na dobre i na złe odcinek 636. Krzysztof Radwan (Mateusz Damięcki), Robert Dębski (Bartosz Porczyk) foto: nadobre.tvp.pl/AKPA

W końcu! Intryga Dębskiego (Bartosz Porczyk) wyjdzie na jaw w 658 odcinku serialu "Na dobre i na złe" za sprawą Radwana (Mateusz Damięcki). Lekarz będzie w szoku, gdy zobaczy stojącego, a nawet biegającego męża Sylwii (Magdalena Turczeniwicz)! Jak zareaguje Radwan w 658 odcinku serialu "Na dobre i na złe", gdy odkryje kłamstwo Roberta?

"Na dobre i na złe" odcinek 658 - środa, 18.01.2017, o godz. 20.40 w TVP2

Dębski nie zawaha się przed niczym, aby odzyskać utraconą miłość żony i chociaż udawanie kaleki przed tak długi okres czasu jest chyba największym z jego manipulacyjnych "osiągnięć", to w 658 odcinku serialu "Na dobre i na złe" spróbuje wzbudzić w Radwanie współczucie. A to cwany typ!

Zobacz: Na dobre i na złe. Anna: Chciałabym mieć romans z Żebrowskim

Zacznie rozmowę od tego, że aż tak bardzo się nie różnią. Będzie starał się znaleźć jakieś powiązania między nimi, a kiedy już zdobędzie jego uwagę, zacznie wymuszać na nim wyrzuty sumienia:
- Obaj jesteśmy gotowi na wszystko z miłości... Sylwia tego nie rozumie. Ale ty... Ty powinieneś. Wiesz, jak trudno jest rozdzielić dobre małżeństwo. Wiesz, jak to się może skończyć. (...) Nie rób tego mnie i Sylwii.

Radwan nabierze się na intrygę Roberta. Ale nie na długo! Cały "czar" pryśnie, gdy w 658 odcinku serialu "Na dobre i na złe" zauważy Dębskiego na szpitalnym korytarzu. W jakim wielkim będzie szoku, gdy zobaczy Roberta wybiegającego z pokoju Stanisławskiego (Marek Ślosarski)! Nie na wózku, nie czołgając się, ale poruszającego się o własnych siłach.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Sara Goldberg zostanie w Leśnej Górze na stałe

Pomimo zdemaskowania Dębskiego, Radwan zgodzi się pomóc mu w pewnej sprawie, bardzo ważnej dla szpitala. Gdy w 658 odcinku "Na dobre i na złe" pojadą samochodem do lokalu na jubileusz, siedzący za kierownicą Robert celowo rozbije samochód, którym będą jechać...

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: