SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Przemek poprosi Olę o rękę!

Na dobre i na złe. Przemek poprosi Olę o rękę!

21.12.2016, godz. 21:15
Na dobre i na złe odcinek 658, Przemek (Marcin Rogacewicz), Ola (Anna Karczmarczyk)
Na dobre i na złe odcinek 658, Przemek (Marcin Rogacewicz), Ola (Anna Karczmarczyk) foto: ARTRAMA/www.nadobre.tvp.pl

Chociaż dużo ich podzieliło, to wiele ich łączy - Ola (Anna Karczmarczyk) i Przemek (Marcin Rogacewicz) po wszystkich trudnych przejściach, w 658 odcinku serialu "Na dobre i na złe" ponownie staną się sobie bliscy. A nawet bardziej, niż kiedyś! Zapała kocha doktor Pietrzak ponad życie i w 658 odcinku "Na dobre i na złe" postanowi dotrzymać słowa. Tym razem będzie przy niej trwał! Nawet do końca...

"Na dobre i na złe" odcinek 658 - środa, 18.01.2017, o godz. 20.40 w TVP2

Związek Oli i Przemka nie był jednym z tych łatwych - nawet wspólne dziecko nie było w stanie ich przy sobie utrzymać. Wielka miłość, zdrady, dramaty, bójki... I w końcu tragiczna śmierć Janka, który odebrał Przemkowi Olę. W obliczu takich życiowych przekleństw Zapała nie potrafił odwrócić się od ukochanej.

Zobacz: Na dobre i na złe. Życie Oli w rękach Sary i Radwana - ZWIASTUN 657 odcinka

Prawdziwie ją pokochał i nie odpuści aż do teraz. Chociaż Pietrzak jest samodzielną kobietą niezależną i wcale nie chciała jego pomocy, to troska Przemka rozpuściła jej zranione serce. Kiedy dowiedziała się o ciąży ze zmarłym małżonkiem, gdy mdlała, miała koszmary, otrzymała złe wieści o chorobie dziecka - Zapała był przy niej, trzymając ją za rękę, dając oparcie i nie poddając się tak, jak bywało kiedyś. W 658 odcinku serialu "Na dobre i na złe" Przemek zdecyduje się na oświadczyny:
- Będę leżał razem z Tobą - powie Oli. Operacja na jej nienarodzonym synku uda się bez zarzutów! Zapała w 658 odcinku "Na dobre i na złe" będzie chuchał i dmuchał, by nic nie zaszkodziło jego ukochanej. Zasugeruje nawet, że nie powinna ruszać się z łóżka aż do porodu!
- Nie wytrzymasz - odpowie doktor Pietrzak.
- Założysz się? - spyta łobuzersko Przemek -  Jak wytrzymam, to wyjdziesz za mnie.
Ola przyjmie propozycję lekarza w 658 odcinku "Na dobre i na złe" jako żart! Ale Zapale wcale nie będzie do śmiechu:
- I tak się z tobą ożenię - powie z pewnością w głosie.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Matylda ukrywa swój romans przed Falkowiczem

Czyżby w końcu Ola i Przemek dojrzeli do tego, by być razem? Trudne chwile zbliżyły ich do siebie i wszystko wskazuje na to, że nadal się kochają... Ale jak Pietrzak zareaguje na zaskakującą propozycję?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: