SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Dębski wypomina Radwanowi romans z Haną

Na dobre i na złe. Dębski wypomina Radwanowi romans z Haną

04.01.2017, godz. 16:00
Na dobre i na złe odcinek 658, Robert Dębski (Bartosz Porczyk)
Na dobre i na złe odcinek 658, Robert Dębski (Bartosz Porczyk) foto:

Robert (Bartosz Porczyk) działa Krzysztofowi (Mateusz Damięcki) na nerwy i wciąż robi wszystko, by pozbyć się rywala i mieć Sylwię (Magdalen Turczeniewicz) tylko dla siebie. W "Na dobre i na złe" Dębski udaje inwalidę, żeby wzbudzić litość byłej żony. Na dodatek mężczyzna wypomina Radwanowi romans z Haną (Kamilla Baar) i błaga, by nie niszczył kolejnego małżeństwa. Tymczasem w 658 odcinku "Na dobre i na złe" Krzysztof odkrywa jego kłamstwo!

"Na dobre i na złe" odcinek 658 - środa, 18.01.2017, o godz. 20.40 w TVP2

W "Na dobre i na złe" Robert zdradził żonę i zrobił kochance dziecko. Teraz próbuje odzyskać Sylwię, która jeszcze nie wniosła o rozwód tylko ze względu na jego stan zdrowia.

Zobacz: Na dobre i na złe. Sara zna największy sekret Hany

Tymczasem Dębski nie przestaje walczyć, a ma poważnego rywala - Radwana. W 658 odcinku "Na dobre i na złe" próbuje zniszczyć mu humor wypominając jego romans z Haną Goldberg.

-Bardzo się od siebie różnimy, ale jesteśmy w stanie zrobić dla miłości bardzo wiele. Sylwia tego nie rozumie, ale ty powinieneś. Wiesz, jak trudno jest rozdzielić dobre małżeństwo.
-A Beata i twoje dziecko? O czym ty mówisz?
-O Hanie Goldbeg i Piotrze Gawryle. Proszę cię, nie rób tego mnie i Sylwii - powie z przewagą Robert, a rozmowę przerwie im Sara (Magdalena Schejbal).

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Ola urodzi wcześniaka

W 658 odcinku "Na dobre i na złe" Krzysztof bierze sobie do serca słowa Roberta i postanawia poważnie porozmawiać z ukochaną Sylwią. Doktor Mróz zapewnia go jednak, że nie zamierza wracać do niewiernego męża.

-Powiedz mi. Gdyby nie ja, to wróciłabyś do Roberta?
-Rozmawiałeś z nim? - domyśli się doktor Mróz.
-W dobrym małżeństwie można sobie wiele wybaczyć.Jeżeli lubi tyle łączy to jeden mały błąd nie może ich rozdzielić. -To nie ty nas rozdzieliłeś, tylko on. A ciąża Beaty nie jest żadnym błędem. Ja nigdy do niego nie wrócę - powie przekonana Sylwia i pocałuje ukochanego.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: