SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Życie Oli w rękach Sary i Radwana - ZWIASTUN 657 odcinka

Na dobre i na złe. Życie Oli w rękach Sary i Radwana - ZWIASTUN 657 odcinka

16.12.2016, godz. 19:00
Na dobre i na złe odcinek 657, Sara (Magdalena Schejbal)
Na dobre i na złe odcinek 657, Sara (Magdalena Schejbal) foto:

W 657 odcinku "Na dobre i na złe" doktor Sara Mandel (Magdalena Schejbal) przyleci aż z Bostonu, na prośbę Piotra (Marek Bukowski). Ola (Anna Karczmarczyk) powierzy jej życie swoje i nienarodzonego dziecka. Operacja zaplanowana przez doktor Mandel w Leśnej Górze okaże się sensacją i cały szpital będzie trzymał za Pietrzakównę kciuki. Najbardziej będzie się denerwował Stanisławski (Marek Ślosarski) – jako przyszły dziadek. Co wydarzy się w premierowym odcinku "Na dobre i na złe" i czy operacja się powiedzie?

"Na dobre i na złe" odcinek 657 - środa, 21.12.2016, o godz. 20.40 w TVP2

W "Na dobre i na złe" do Leśnej Góry przyleci Sara, siostra Hany (Kamilla Baar), która jest specjalistką od operacji wewnątrzłonowych. I choć jej zabiegi nie zawsze kończyły się sukcesem, Tretter (Piotr Garlicki) będzie dobrej myśli i spróbuje uspokoić zdenerwowanego Stanisławskiego

- Sara Mandel to najlepszy specjalista od zabiegów wewnątrzłonowych w Bostonie. Wszyscy wierzymy… - Jednak dyrektor od razu wejdzie mu w słowo i w końcu wyzna, jak bardzo Trettera nienawidzi. - Wiesz, w co ja wierzę? Że Janek żyłby, gdyby nie ty! Ty do tego dopuściłeś… I jeżeli jego dziecku coś się stanie… to też będzie twoja wina! - wykrzyczy Ksawery...

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Sara odbierze poród w taksówce!

Atmosfera w szpitalu będzie napięta, tymczasem Sara tuż po przyjeździe do Leśnej Góry odwiedzi Olę…

- Hana sporo mi o tobie opowiadała… Byłaś jej ulubienicą.(…) Jeśli zabieg się powiedzie... mamy dużo czasu, Ola. Jego serduszko wszystko nadrobi.
- Jeśli się powiedzie… - powtórzy Ola. Kilka minut później doktor Mandel szczegółowo omówi za to planowaną operację z kolegami. Także ze Stanisławskim - przerażonym na myśl, że może utracić wnuka.

- Ile razy wykonywała pani ten zabieg?
- Czternaście razy.
- Ile dzieci dotąd żyje?
- Pięcioro. Operacja jest obarczona ogromnym ryzykiem. Każde najmniejsze nawet krwawienie jest zagrożeniem dla życia… Zabieg może też wywołać skurcze macicy. Jak każdy inwazyjny zabieg wewnątrz łona matki… Dziecko może się urodzić. Na granicy przeżycia - Sara cierpliwie będzie odpowiadać na pytania – także na to, które zada jej Radwan (Mateusz Damięcki). O przyszłość synka Oli, jeśli operacja się nie odbędzie.

- A jeśli uznamy, że ryzyko jest zbyt duże?
- Serduszko przestanie bić... I ciąża obumrze. Wiem, że brzmi to dramatycznie. Ale chcę powiedzieć, jako lekarz i kobieta… dla mnie to wielka nadzieja. Że nie muszę już wybierać pomiędzy życiem a śmiercią. Jest szansa. Pięcioro dzieci… - powie Sara, która ostatecznie dostane zgodę na przeprowadzenie zabiegu.

Patrz: Na dobre i na złe. Krzysztof Kwiatkowski wyleciał z serialu. Nie wiedział, że uśmiercą Jana

W finale 657 odcinka "Na dobre i na złe" Sara zajmie się Olą i jej dzieckiem - Proszę o maksymalne skupienie. Znieczulenie nie służy dziecku… Skalpel, proszę!

Możecie być jednak spokojni. Siostra Hany uratuje synka Oli, a przyszłej mamie też nie będzie zagrażać niebezpieczeństwo. Wkrótce Pietrzakówna urodzi zdrowego Jasia!

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Artrama
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: