SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Siostra Hany Goldberg zastąpi ją w Leśnej Górze. Magdalena Schejbal w Na dobre i na złe

Na dobre i na złe. Siostra Hany Goldberg zastąpi ją w Leśnej Górze. Magdalena Schejbal w Na dobre i na złe

03.10.2016, godz. 10:28
Na dobre i na złe. Hana Goldberg (Kamilla Baar), Sara (Magdalena Schejbal)
Na dobre i na złe. Hana Goldberg (Kamilla Baar), Sara (Magdalena Schejbal) foto: ARTRAMA/AKPA

Magdalena Schejbal zastąpi w "Na dobre i na złe" Kamillę Baar, która ponad rok temu pożegnała się z serialem. W 657 odcinku "Na dobre i na złe" do szpitala w Leśnej Górze przyjedzie Sara Goldberg (w tej roli właśnie Magdalena Schejbal), przyrodnia siostra Hany, która na stałe mieszka w Izraelu i tak jak Hana jest ginekologiem. Druga doktor Goldberg wywoła spore poruszenie wśród personelu szpitala.

"Na dobre i na złe" odcinek 657 - środa, 21.12.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Magdalena Schejbal jako siostra Hany Goldberg zadebiutuje w 657 odcinku "Na dobre i na złe". Jej przyjazd do Leśnej Góry z Izraela będzie szokiem dla wszystkich. Na pewno zdziwią się też widzowie, bo przecież tylko nieliczni fani serialu wiedzą cokolowiek o rodzinie Hany Goldberg.

Patrz: Na dobre i na złe. Krzysztof Kwiatkowski wyleciał z serialu. Nie wiedział, że uśmiercą Jana

Do tej pory było wiadomo tylko tyle, że Hana jest przyrodnią siostrą Przemka Zapały (Marcin Rogacewicz), mają bowiem tego samego ojca. W 491 odcinku "Na dobre i na złe" (emisja w TVP2 w środę, 19.09.2012) pojawiła się też jedna z czterech sióstr - Miri (Hadar Ratzon Rotem). Przemek poznał ją kiedy wyjechał do Izraela.

Sama Hana Goldberg jest córką Polaka, ojca Przemka Zapały, i Żydówki z Izraela. Urodziła się i wychowała w Tel Awiwie, gdzie cały czas mieszkają jej matka i ojczym (który jest Żydem polskiego pochodzenia) oraz jej cztery siostry. Przyjechała do Polski, aby odnaleźć swojego biologicznego ojca i brata, których nigdy nie poznała.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Marek Bukowski o romansie Piotra Gawryły z pielęgniarką. Zdradzi Hanę?

W 657 odcinku "Na dobre i na złe" widzowie poznają kolejną przyrodnią siostrę Hany. Zaraz po przyjeździe do Leśnej Góry Sara Goldberg zacznie wypakowywać swoje walizki. Jaką rolę odegra Sara w w życiu Piotra Gawryły (Marek Bukowski)? Czy dzięki niej dowiemy się dlaczego Hana i Piotr się rozstali?  Jak podaje "Świat Seriali" na razie nie jest pewne czy Magdalena Schejbal na dłużej zostanie w "Na dobre i na złe". Wszystko wyjaśni się już niebawem.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

 


Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: