SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Siostra Hany Goldberg w Leśnej Górze. Magdalena Schejbal jako Sara w Na dobre i na złe

Na dobre i na złe. Siostra Hany Goldberg w Leśnej Górze. Magdalena Schejbal jako Sara w Na dobre i na złe

30.10.2016, godz. 17:15
Na dobre i na złe. Hana Goldberg (Kamilla Baar), Sara (Magdalena Schejbal)
Na dobre i na złe. Hana Goldberg (Kamilla Baar), Sara (Magdalena Schejbal) foto: ARTRAMA/AKPA

Sara Goldberg (Magdalena Schejbal) przyjedzie do Leśnej Góry w 657 odcinku "Na dobre i na złe". Jej przyjazd będzie zaskoczeniem dla pogrążonego w żałobie Piotra (Marek Bukowski) i Przemka (Marcin Rogacewicz). Mąż i brat Hany Goldberg (Kamilla Baar) będą zrozpaczeni jej śmiercią. Czy Sara wyjaśni im dlaczego Hana zginęła? Wiadomo już, że nowa bohaterka w "Na dobre i na złe" specjalizuje się w ginekologii i zostanie w szpitalu na długo.

"Na dobre i na złe" odcinek 657 - środa, 21.12.2016, o godz. 20.40 w TVP2

W nowych odcinkach "Na dobre i na złe" Hana Goldberg umrze. Piotr (Marek Bukowski) i Przemek (Marcin Rogacewicz) tragicznie zniosą informację o jej śmierci. Niedługo później w Leśnej Górze pojawi się jej przyrodnia siostra z Izraela. Sara Goldberg zostanie w Polsce na zawsze. Kim będzie? W rolę nowej bohaterki wcieli się Magdalena Schejbal.

-To postać, która pojawia się nagle. Zagram siostrę Hany. Jak się moje losy potoczą, nie do końca wiem. Wkraczam z dużym impetem w życie Leśnej Góry - powiedziała aktorka w "Pytaniu na Śniadanie".

Patrz: Na dobre i na złe. Krzysztof Kwiatkowski wyleciał z serialu. Nie wiedział, że uśmiercą Jana

Już w 657 odcinku "Na dobre i na złe" widzowie poznają kolejną przyrodnią siostrę Hany. Zaraz po przyjeździe do Leśnej Góry Sara Goldberg zacznie wypakowywać swoje walizki. Jaką rolę odegra Sara w w życiu Piotra Gawryły (Marek Bukowski)? Czy dzięki niej dowiemy się dlaczego Hana i Piotr się rozstali?

-Jestem ginekologiem. Będę pomagać dziewczynom w ich dylematach zdrowotnych. Zobaczymy co wydarzy się w moich losach prywatnych, to jest jeszcze owiane wielką tajemnicą - dodała aktorka w dzisiejszym wydaniu "Pytania na śniadanie".

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: