SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Sara Goldberg zostanie w Leśnej Górze na stałe

Na dobre i na złe. Sara Goldberg zostanie w Leśnej Górze na stałe

12.12.2016, godz. 08:43
Na dobre i na złe. Hana Goldberg (Kamilla Baar), Sara (Magdalena Schejbal)
Na dobre i na złe. Hana Goldberg (Kamilla Baar), Sara (Magdalena Schejbal) foto: ARTRAMA/AKPA

Sara Goldberg (Magdalena Schejbal) przyjedzie do Leśnej Góry w 657 odcinku "Na dobre i na złe". Utalentowana lekarka weźmie udział w skomplikowanej operacji w łonie Oli (Anna Karczmarczyk). Czym później zajmie się Sara i czy spodoba jej się w Leśnej Górze? Wszystko na to wskazuje! Wiadomo już, że aktorka dołączyła do obsady na stałe, a jej bohaterka dostanie pracę w słynnym szpitalu z ekranu TVP2.

"Na dobre i na złe" odcinek 657 - środa, 21.12.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Po śmierci Hany (Kamilla Baar) załamany Piotr (Marek Bukowski) zadzwonił po jej przyrodnią siostrę. Sara wkrótce przyjedzie do Leśnej Góry by na prośbę szwagra ratować nienarodzone jeszcze dziecko Oli i Jana (Krzysztof Kwiatkowski) .

Wiadomo już, że Sara Goldberg zostanie w Polsce na zawsze. Kim będzie? W rolę nowej bohaterki wcieli się Magdalena Schejbal.

-To postać, która pojawia się nagle. Zagram siostrę Hany. Jak się moje losy potoczą, nie do końca wiem. Wkraczam z dużym impetem w życie Leśnej Góry - powiedziała aktorka w "Pytaniu na Śniadanie".

Patrz: Na dobre i na złe. Krzysztof Kwiatkowski wyleciał z serialu. Nie wiedział, że uśmiercą Jana

Już w 657 odcinku "Na dobre i na złe" widzowie poznają kolejną przyrodnią siostrę Hany. Zaraz po przyjeździe do Leśnej Góry Sara Goldberg zacznie wypakowywać swoje walizki. Jaką rolę odegra Sara w w życiu Piotra Gawryły (Marek Bukowski)? Czy dzięki niej dowiemy się dlaczego Hana i Piotr się rozstali?

-Jestem ginekologiem. Będę pomagać dziewczynom w ich dylematach zdrowotnych. Zobaczymy co wydarzy się w moich losach prywatnych, to jest jeszcze owiane wielką tajemnicą - dodała aktorka w dzisiejszym wydaniu "Pytania na śniadanie".

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: