SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Sara uratuje synka Oli

Na dobre i na złe. Sara uratuje synka Oli

14.12.2016, godz. 20:54
Na dobre i na złe odcinek 657, Sara (Magdalena Schejbal), Radwan (Mateusz Damięcki)
Na dobre i na złe odcinek 657, Sara (Magdalena Schejbal), Radwan (Mateusz Damięcki) foto:

W "Na dobre i na złe" Sara (Magdalena Schejbal) przyjedzie do Polski na prośbę Piotra Gawryły (Marek Bukowski). Siostra Hany (Kamilla Baar) zjawi się w Leśnej Górze w 657 odcinku "Na dobre i na złe" by uratować dziecko Oli (Anna Karczmarczyk) i Jana (Jan Stanisławski), ale zanim dotrze do szpitala zostanie bohaterką jednej z taksówek, w której odbierze poród! Co wydarzy się w 657 odcinku "Na dobre i na złe"?

"Na dobre i na złe" odcinek 657 - środa, 21.12.2016, o godz. 20.40 w TVP2

W 657 odcinku "Na dobre i na złe" w Leśnej Górze pojawi się Sara. Magdalena Schejbal dołączyła na stałe do obsady serialu o lekarzach, a jej postać będzie cenioną specjalistką.

-To postać, która pojawia się nagle. Zagram siostrę Hany. Jak się moje losy potoczą, nie do końca wiem. Wkraczam z dużym impetem w życie Leśnej Góry - powiedziała aktorka w "Pytaniu na Śniadanie" - Jestem ginekologiem. Będę pomagać dziewczynom w ich dylematach zdrowotnych. Zobaczymy co wydarzy się w moich losach prywatnych, to jest jeszcze owiane wielką tajemnicą - dodała.

Patrz: Na dobre i na złe. Krzysztof Kwiatkowski wyleciał z serialu. Nie wiedział, że uśmiercą Jana

W 657 odcinku "Na dobre i na złe" Sara przyjedzie na miejsce, a po drodze zostanie bohaterką w taksówce, w której odbierze poród! Jej pobyt w Polsce zacznie się więc emocjonująco.

W tym samym odcinku lekarka podejmie się skomplikowane operacji wewenątrzłonowej na serduszku nienarodzonego dziecka Oli i Jana.

- Hana sporo mi o tobie opowiadała… Byłaś jej ulubienicą (…) Jeśli zabieg się powiedzie... mamy dużo czasu, Ola. Jego serduszko wszystko nadrobi - Siostra Hany jest specjalistką w tej dziedzinie, ale taki zabieg zawsze wiążę się z olbrzymim ryzykiem. Na dodatek kobieta uzna, że rozpoznana u dziecka wada jest dość poważna... Na szczęście z pomocą Radwana (Mateusz Damięcki) operacja zakończy się powodzeniem! Syn Oli będzie zdrowy.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: