SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Przemek i Ola znów będą razem?

Na dobre i na złe. Przemek i Ola znów będą razem?

28.11.2016, godz. 10:00
Na dobre i na złe odcinek 647. Ola (Anna Karczmarczyk), Przemek (Marcin Rogacewicz)
Na dobre i na złe odcinek 647. Ola (Anna Karczmarczyk), Przemek (Marcin Rogacewicz) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

Nadchodząca operacja Oli (Anna Karczmarczyk) sprawi, że w 657 odcinku serialu "Na dobre i na złe" lekarka ponownie spojrzy na Przemka (Marcin Rogacewicz) jak dawniej. Trudne chwile połączą tą dwójkę oraz sprawią, że Przemek i Ola zaczną się zastanawiać nad tym, czy słusznie się rozeszli. Czy w 657 odcinku serialu "Na dobre i na złe" wrócą do siebie?

"Na dobre i na złe" odcinek 657 - środa, 27.12.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Chociaż doktor Pietrzak wyraźnie dała Przemkowi do zrozumienia, że może przestać liczyć na to, że kiedykolwiek do siebie wrócą, to Zapała nadal starał się oraz dawał z siebie wszystko, co mógł, by zapewnić dobrobyt jej i ich dziecku. Po śmierci Janka (Krzysztof Kwiatkowski) Ola przeżywała naprawdę ciężkie chwile, a teraz, gdy dziecko zmarłego męża w jej łonie jest chore i wymaga operacji, będzie potrzebowała jeszcze więcej wsparcia niż wcześniej.

Zobacz: Na dobre i na złe. Babcia Agaty zeswata ją ze Szczepanem

W 657 odcinku serialu "Na dobre i na złe" starania Przemka wyraźnie się opłacą. Lekarz nadal bardzo kocha swoją byłą partnerkę i żałuje błędów, które popełnił. Kiedy w 657 odcinku serialu "Na dobre i na złe" będzie miało dojść do operacji zapewni ukochaną, że zrobi wszystko, aby była szczęśliwa. Da Oli wyraźnie znać, że nadal się nie poddał i wierzy, że mogą być razem.

- Ciągle myślę, że to on chce zabrać nasze dziecko - zwierzy się Zapale zapłakana Ola w 657 odcinku serialu "Na dobre i na złe"
- Co ty pleciesz? On cię kochał. Chciał, żebyś była szczęśliwa - Pietrzak po jego słowach spojrzy mu się głęboko w oczy, po czym nieśmiało pocałuje w usta.
- Przemek, czemu nam nie wyszło?
- Bo byłem idiotą... Nie będę więcej idiotą, to ci obiecuję.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Matylda sprawia Falkowiczowi problemy

Wygląda na to, że Przemek w końcu dorósł do bycia z Olą i faktycznie będzie się starał dla niej jak najbardziej. Skoro doktor Pietrzak sama zaczęła temat, to możemy śmiało przypuścić, że Zapała i Ola ponownie się zejdą!

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: