SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Ola zgodzi się na ślub z Przemkiem

Na dobre i na złe. Ola zgodzi się na ślub z Przemkiem

21.12.2016, godz. 09:00
Na dobre i na złe odc. 641 Ola Pietrzak (Anna Karczmarczyk)
Na dobre i na złe odc. 641 Ola Pietrzak (Anna Karczmarczyk) foto: ARTRAMA/www.nadobre.tvp.pl

Już w 657 odcinku serialu "Na dobre i na złe", Olę (Anna Karczmarczyk) czeka operacja! Przemek (Marcin Rogacewicz) będzie przy niej przez cały czas, aż do wybudzenia. Doktor Pietrzak w 657 odcinku "Na dobre i na złe" najdzie wizja, w której scenarzyści  sugerują widzom, że Ola przyjmie oświadczyny Zapały!

"Na dobre i na złe" odcinek 657 - środa, 21.12.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Ola pod koniec 657 odcinka serialu "Na dobre i na złe", wybudzi się po operacji. Nagle poderwie się na siedząco, wołając imię Janka. Zapała uspokoi ją:
- Spokojnie, połóż się... Połóż się. Słuchaj, serce bije 160 na minutę. Przepływy w normie... będzie żył! Wszystko jest dobrze.
Ola słysząc dobre wieści ponownie w 657 odcinku serialu "Na dobre i na złe" odpłynie do morfeuszowej krainy. Będzie miała wizję Janka, już tym razem nie koszmarną, lecz zaskakującą!

Zobacz: Na dobre i na złe. Matylda ukrywa swój romans przed Falkowiczem

Jej zmarły ukochany będzie sprawiał wrażenie szczęśliwego. Zarówno on, jak i ona będą ubrani w wizji w 657 odcinku serialu "Na dobre i na złe" jak do ślubu. Nagle Janek rzuci bukietewm kwiatów za siebie - jak zazwyczaj czyni to panna młoda - a złapie go... Przemek! Stojący w garniturze, z kwiecistą ozdobą w ręce, nieco zszokowany. Janek z ogromnym uśmiechem zasalutuje Oli i Przemkowi, by po chwili wyjść z świetlistej wizji swojej ukochanej na zawsze w 657 odcinku "Na dobre i na złe". Doktor Pietrzak odwróci się powoli, po czym spojrzy na Zapałę.Czy możemy uznać, że Janek w wizji Oli da błogosławieństwo jej związkowi z Przemkiem?

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Przemek poprosi Olę o rękę!

Albo to podświadomość Pietrzak w końcu zaakceptuje fakt odejścia Stanisławskiego z jej życia i uzna ona, że czas iść dalej. W końcu Janek już nie wróci, a Przemek oraz szczęście i miłość przy jego boku czekają na wyciągnięcie ręki. Odcinek 657 sugeruje nam, że Ola przyjmie oświadczyny Przemka, które będą miały miejsce już w następnym odcinku!

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: