SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Ola boi się o życie swojego dziecka

Na dobre i na złe. Ola boi się o życie swojego dziecka

08.12.2016, godz. 18:00
Na dobre i na złe odcinek 657, Ola (Anna Karczmarczyk), Przemek (Marcin Rogacewicz)
Na dobre i na złe odcinek 657, Ola (Anna Karczmarczyk), Przemek (Marcin Rogacewicz) foto:

Ola (Anna Karczmarczyk) przeżywa piekło. Niedoszła żona Jana (Krzysztof Kwiatkowski) straci jego dziecko? W 657 odcinku "Na dobre i na złe" Pietrzakówna cała drży o życie nienarodzonego maleństwa. Przemek (Marcin Rogacewicz) wspiera ukochaną, a Radwan (Mateusz Damięcki) i Piotr Gawryło (Marek Bukowski) łączą siły, by sprowadzić do Leśnej Góry najlepszego specjalistę od operacji wewnątrzłonowych. Co wydarzy się w kolejnych odcinkach "Na dobre i na złe"?

"Na dobre i na złe" odcinek 657 - środa, 21.12.2016, o godz. 20.40 w TVP2

W 657 odcinku "Na dobre i na złe" na Olę, która ledwo podniosła się po śmierci ukochanego, spadnie informacja o chorobie jej dziecka. Pietrzakówna dowie się, że jej dziecko ma poważną wadę serca i może nie przeżyć...

Zobacz: Na dobre i na złe. Sara odbierze poród w taksówce!

Radwan zbada koleżankę z pracy, ale nie będzie miał dla niej dobrych wieści. - Moje dziecko ma połowę serduszka. Przeżyje poród, prawda? - zapyta Ola, ale Krzysztof nie będzie mógł jej tego obiecać.

Po rozmowie z przyszłą mamą Radwan od razu skontaktuje się z Piotrem, który jest jego odwiecznym rywalem. Ginekolog zawiesi rękawice, by wspólnie z Gawryłą sprowadzić do Leśnej Góry specjalistę, który uratuje dziecko Oli i Jana. - Potrzebujemy najlepszego specjalisty do operacji wewnątrzłonowych - powie Krzysztof, a Piotr postanowi sprowadzić do Polski siostrę Hany (Kamilla Baar).

Patrz: Na dobre i na złe. Krzysztof Kwiatkowski wyleciał z serialu. Nie wiedział, że uśmiercą Jana

Sara (Magdalena Schejbal) pojawi się w 657 odcinku "Na dobre i na złe" i razem z Radwanem przeprowadzi skomplikowaną operację w łonie matki. Na szczęście wszystko się uda, a lekarze będą mogli mówić o prawdziwym cudzie. Zarówno nienarodzony chłopiec i jego mama przeżyją trudną operację!

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: