SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Ksawery oskarża Trettera o śmierć swojego syna

Na dobre i na złe. Ksawery oskarża Trettera o śmierć swojego syna

14.12.2016, godz. 20:51
Na dobre i na złe odcinek 653 Stefan Tretter (piotr Garlicki) Ksawery Stanisławski (Marek Ślosarski)
Na dobre i na złe odcinek 653 Stefan Tretter (piotr Garlicki) Ksawery Stanisławski (Marek Ślosarski) foto:

Bolesne oskarżenia w "Na dobre i na złe". W 657 odcinku "Na dobre i na złe" Stanisławski (Marek Ślosarski) będzie zdenerwowany przed operacją Oli (Anna Karczmarczyk). Tretter zechce go uspokoić, ale w zamian zostanie zmieszany z błotem i posądzony o śmierć Janka (Krzysztof Kwiatkowski). Co wydarzy się w premierowych odcinkach "Na dobre i na złe"?

"Na dobre i na złe" odcinek 657 - środa, 27.12.2016, o godz. 20.40 w TVP2

W "Na dobre i na złe" Ola przeżyła dramatyczną śmierć Jana, a teraz będzie musiała zgłosić się na ryzykowną operację nienarodzonego dziecka! To wszystko jednak dużo bardziej przeżywa Stanisławski, niż pacjentka, którą będzie operować Sara (Magdalena Schejbal). Tretter zacznie uspokajać byłego teścia Pietrzakówny, ale to nie skończy się dobrze.

Zobacz: Na dobre i na złe. Przemek i Ola znów będą razem?

Ksawery nie wytrzyma i krzyknie - Wiesz, w co ja wierzę? Ty do tego dopuściłeś. Jeżeli jego dziecku coś się stanie, to też będzie twoja wina - rzuci wzburzony Stanisławski, a Tretter poczuje się jakby dostał w twarz. Robił przecież wszystko co mógł, żeby uratować Jana. Ojciec zmarłego lekarza nie zdaje sobie chyba sprawy z tego, że jego syn zadarł z gangsterami i dlatego zmarł...

Tretter oczywiście żałuje, że nie uchronił ukochanego Oli przed śmiercią. Strzelanina w Leśnej Górze była jednak brutalnym zaskoczeniem, a placówka nie była na to przygotowana.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: