SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Skomplikowana operacja w Leśnej Górze. Czy nienarodzone dziecko Oli i Jana przeżyje?

Na dobre i na złe. Skomplikowana operacja w Leśnej Górze. Czy nienarodzone dziecko Oli i Jana przeżyje?

14.11.2016, godz. 15:00
Na dobre i na złe 556 Ola Pietrzak (Anna Karczmarczyk)
Na dobre i na złe 556 Ola Pietrzak (Anna Karczmarczyk) foto:

Ola (Anna Karczmarczyk) przestanie czuć ruchy dziecka i zaniepokojona zwróci się do Radwana (Mateusz Damięcki), a on nie będzie miał dla niej dobrych wieści. W 656 odcinku "Na dobre i na złe" Krzysztof stwierdzi poważną wadę serca u nienarodzonego maleństwa. Konieczna będzie operacja wewnątrzłonowa, której podejmie się sprowadzona do Leśnej Góry specjalistka. Czy w "Na dobre i na złe" Sara (Magdalena Schejbal) uratuje syna Oli i Jana Stanisławskiego (Krzysztof Kwiatkowski)?

"Na dobre i na złe" odcinek 656 - środa, 14.12.2016, o godz. 20.40 w TVP2

W "Na dobre i na złe" Ola ledwo pozbierała się po śmierci Jana, a los znów przestanie ją oszczędzać. W nowych odcinkach Pietrzakówna dowie się, że jej nienarodzone dziecko jest poważnie chore.

Zobacz: Na dobre i na złe. Siostra Hany Goldberg uratuje dziecko Oli i Jana

Pietrzakówna zgłosi się do Radwana na szczegółowe badanie, gdy przestanie odczuwać ruchy dziecka. W 656 odcinku "Na dobre i na złe" ginekolog stwierdzi, że maleństwo cierpi na wadę serca i konieczna będzie operacja.

Zabieg będzie skomplikowany! Lekarze rzadko decydują się na operacje wewnątrzłonowe, ale teraz nie będzie innego wyjścia. Dziecko będzie musiało trafić na stół operacyjny jeszcze zanim przyjdzie na świat.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Ola urodzi synka. Wiemy, jak będzie miał na imię

Pogrążona w depresji Ola na szczęście będzie mogła liczyć na wsparcie Przemka Zapały (Marcin Rogacewicz). To właśnie on namówi Piotra (Marek Bukowski), by sprowadził do Leśnej Góry specjalistkę. Sara (Magdalena Schejbal) - siostra Hany (Kamilla Baar) - chętnie podejmie się operacji. Czy zdoła uratować nienarodzone dziecko Oli i Jana?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: