SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Robert kontra Radwan, którego wybierze Sylwia Mróz?

Na dobre i na złe. Robert kontra Radwan, którego wybierze Sylwia Mróz?

07.12.2016, godz. 21:30
Na dobre i na złe Sylwia Mróz (Magdalena Turczeniewicz) Krzysztof Radwan (Mateusz Damięcki) Robert Dębski (Bartosz Porczyk)
Na dobre i na złe Sylwia Mróz (Magdalena Turczeniewicz) Krzysztof Radwan (Mateusz Damięcki) Robert Dębski (Bartosz Porczyk) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

To raczej oczywiste, że pomiędzy Sylwią (Magdalena Turczeniewicz), a Robertem (Bartosz Porczyk) wszystko jest już skończone. Pomimo tego, że małżeństwem są już tylko na papierze, to w 656 odcinku serialu "Na dobre i na złe" Dębski zagrozi związkowi doktor Mróz i Radwana (Mateusz Damięcki). Wykorzysta wszystkie możliwe środki, aby pozbyć się rywala w 656 odcinku serialu "Na dobre i na złe"! Na którym z mężczyzn Sylwii zależy bardziej?

"Na dobre i na złe" odcinek 656 - środa, 14.12.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Tkwiący w toksycznej relacji z Dębskim, Sylwia najwyraźniej nie zdaje sobie sprawy, że to może zaszkodzić relacji jej i Radwana. Manipulacje oraz krętactwa męża Mróz osiągną punkt kulminacyjny w 656 odcinku serialu "Na dobre i na złe" i właśnie wtedy, Krzysztof zda sobie sprawę z tego, że musi faktycznie o swoją ukochaną zawalczyć.

Zobacz: Na dobre i na złe. Przemek i Ola znów będą razem?

W 656 odcinku serialu "Na dobre i na złe" Radwan wróci ze szkolenia i oczywiście stęskniony, popędzi na spotkanie z Sylwią, na którym usłyszy niepokojące rzeczy. Rozmawiając przez telefon doktor Mróz powie Robertowi, że da mu leki, kiedy tylko wróci z dyżuru do domu. Wyraz twarzy Krzysztofa zmusi ją do wyjaśnień. Uspokoi swojego ukochanego, że pomiędzy nią, a byłym mężem nic nie ma. Jedynie się nim opiekuje.

Kiedy jeszcze tego samego dnia Sylwia i doktor Radwan spotkają się 656 odcinku serialu "Na dobre i na złe", zdecydują się na całkowitą szczerość.
- Co my robimy? Na co czekamy? - spyta ukochaną - Nie mamy już osiemnastu lat, nie będzie drugiego życia - do doktor Mróz dobitnie dotrze, że może stracić Krzysztofa

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Hana Goldberg zginie w wypadku! Piotr Gawryło załamany po śmierci żony

Ich późniejsze, bardzo czułe zresztą, pożegnanie zobaczy Robert, stojący o własnych siłach w oknie domu. Nazajutrz w 656 odcinku serialu "Na dobre i na złe", już poruszając się na wózku inwalidzkim, Dębski uknuje intrygę, by nie dopuścić do randki swojej żony z innym. Uda, że wypadł z wózka, a Sylwia natychmiast przybędzie mu z pomocą. Nie zauważy podstępu, w przeciwieństwie do Krzysztofa, który zda sobie sprawę z tego, jak bardzo toksyczna jest relacja w byłym związku jego ukochanej. Czy Sylwia podejmie w końcu twardą decyzję i całkowicie poświęci się Radwanowi?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: