SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Radwan zniszczył życie Piotrowi i zrobiła Hanie dziecko!

Na dobre i na złe. Radwan zniszczył życie Piotrowi i zrobiła Hanie dziecko!

14.12.2016, godz. 17:39
Na dobre i na złe odcinek 656, Piotr (Marek Bukowski), Radwan (Mateusz Damięcki)
Na dobre i na złe odcinek 656, Piotr (Marek Bukowski), Radwan (Mateusz Damięcki) foto:

W 656 odcinku "Na dobre i na złe" Piotr (Marek Bukowski) przyleci w końcu z małym Kubą do Polski i przy okazji przywiezie też z Izraela rzeczy, które pozostawiła Hana (Kamilla Baar). A w domu od razu odwiedzi go Przemek (Marcin Rogacewicz)– który wpadnie, by upewnić się, że przyjaciel na nowo jest w formie. Niestety na jaw wyjdzie największa tajemnica nieżyjącej Hany, a to dosłownie zrujnuje życie Gawryły. Radwan (Mateusz Damięcki) zniszczył mu życie! Nie dość, że poderwał jego żonę, to jeszcze zrobił jej dziecko...

"Na dobre i na złe" odcinek 656 - środa, 14.12.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Piotr Gawryło żył w przekonaniu, że Kubuś jest jego synem. Gdy odbierze chłopca z Izraela i przyjedzie z nim do Polski, pozna największą tajemnicę zmarłej żony.

Zobacz: Na dobre i na złe. Siostra Hany Goldberg uratuje dziecko Oli i Jana

W 656 odcinku "M jak miłość" Przemek odwiedzi Piotra i pomoże mu przeglądać pudła z pamiątkami po doktor Goldberg… gdy nagle Zapała znajdzie list, który jego siostra napisała do synka - z wyznaniem, że biologicznym ojcem małego Kuby jest doktor Radwan. Gawryło, gdy pozna prawdę, będzie w szoku.

Kilka godzin później – gdy przyjedzie do Leśnej Góry na konsultację i Radwan wspomni o Hanie – o mało nie rzuci się na rywala z pięściami!

- Zniszczyłeś mi życie, a teraz masz czelność składać mi kondolencje?! Oskarżałeś mnie, że ci zabiłem żonę i dziecko... Ja też już nie mam żony! Zadowolony? Szczęśliwy?!

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Ola urodzi synka. Wiemy, jak będzie miał na imię

Co wydarzy się w premierowych odcinkach "Na dobre i na złe"? Czy Radwan dowie się, że jest ojcem chłopca, czy będzie chciał walczyć o prawo do opieki nad synem?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: