SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Ola może liczyć na Przemka

Na dobre i na złe. Ola może liczyć na Przemka

13.12.2016, godz. 12:00
Na dobre i na złe odcinek 656 Ola (Anna Karczmarczyk) Przemek (Marcin Rogacewicz)
Na dobre i na złe odcinek 656 Ola (Anna Karczmarczyk) Przemek (Marcin Rogacewicz) foto: ARTRAMA/www.nadobre.tvp.pl

W trudnych chwilach, które nadejdą w życiu Oli (Anna Karczmarczyk) w 656 odcinku serialu "Na dobre i na złe", dobrze jest mieć kogoś takiego, jak Przemek (Marcin Rogacewicz). Doktor Pietrzak w 656 odcinku "Na dobre i na złe" po przeprowadzeniu badań dowie się, że jej nienarodzone dziecko jest poważnie chore! Całe szczęście, Zapała otoczy ją opieką.

"Na dobre i na złe" odcinek 656 - środa, 14.12.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Ola w 656 odcinku serialu "Na dobre i na złe" pójdzie na badania kontrolne do Radwana (Mateusz Damięcki), by sprawdzić, co się dzieje z jej dzieckiem. Będzie towarzyszył je Przemek.

Zobacz: Na dobre i na złe. Sara Goldberg zostanie w Leśnej Górze na stałe

- Z Franią już czułam ruchy dziecka... - powie zmartwiona doktor Pietrzak w 656 odcinku serialu "Na dobre i na złe". Jej koledzy zaczną sobie żartować:
- Tym razem mamy łożysko na przedniej ścianie, to działa jak poduszka...
- Wyjaśniło się! Maluch ma amortyzację…
- Mamy do czynienia z luksusowym człowiekiem ceniącym sobie wygodę! - lecz chwilę później, uśmiech zejdzie Radwanowi z twarzy. Okaże się, że wykrył bardzo poważną wadę serca u malucha. Aby nie powodować więcej szkodliwego stresu lekarce, najpierw tą informację przekaże Przemkowi, który przerazi się słysząc złe nowiny na temat zdrowia nienarodzonego dziecka Oli. Kiedy lekarze w 656 odcinku "Na dobre i na złe" w końcu zdecydują się przekazać je doktor Pietrzak, kobieta się załamie. Wychodząc z gabinetu osunie się z emocji na ziemię, a będący cały czas przy niej Przemek złapie byłą ukochaną.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Radwan demaskuje Dębskiego!

Ola pójdzie w końcu odpocząć do hotelu rezydentów, a Przemek wraz z nią. Będzie cały czas otaczał opieką przerażoną Pietrzak i wspierał ją z całych sił. Lekarka faktycznie może na niego liczyć - zgodnie z jego słowami, tym razem nie odpuści!

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: