SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Kubuś nie jest synem Piotra! Gawryło poznaje tajemnicę żony

Na dobre i na złe. Kubuś nie jest synem Piotra! Gawryło poznaje tajemnicę żony

07.12.2016, godz. 21:27
Na dobre i na złe odcinek 656, Piotr (Marek Bukowski)
Na dobre i na złe odcinek 656, Piotr (Marek Bukowski) foto:

Piotr (Marek Bukowski) odkryje szokującą prawdę. W 656 odcinku "Na dobre i na złe" Gawryło dowie się, że Kubuś (Kacper Kostecki) jest synem Radwana (Mateusz Damięcki)! Chłopiec jest owocem zdrady, a Piotr już dawno mógł się domyślić, że nie jest biologicznym ojcem dziecka Hany (Kamilla Baar). Co dokładnie wydarzy się w 656 odcinku "Na dobre i na złe"?

"Na dobre i na złe" odcinek 656 - środa, 14.12.2016, o godz. 20.40 w TVP2

W "Na dobre i na złe" Gawryło ledwo otrząśnie się po śmierci Hany, a los znowu go doświadczy. W 656 odcinku "Na dobre i na złe" Piotr dowie się, że nie jest ojcem Kubusia!

Zobacz: Na dobre i na złe. Siostra Hany Goldberg uratuje dziecko Oli i Jana

Hana zdradziła Piotra z Radwanem, ale gdy zaszła w ciążę przysięgała, że to dziecko męża. Ostatecznie doktor Goldberg i Piotr pogodzili się i wyjechali razem do Izraela, gdzie na świat przyszedł ich syn.

Po śmierci Hany, Piotr pojedzie do Hajfy po ukochane dziecko. W Polsce lekarz zacznie przeglądać pudełka z rzeczami żony, a to co znajdzie, na zawsze zmieni jego życie...

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Ola urodzi synka. Wiemy, jak będzie miał na imię

W 656 odcinku "Na dobre i na złe" Gawryło znajdzie list, który Hana napisała do syna twierdząc, że chłopiec powinien widzieć, kto jest jego prawdziwym ojcem. W kopercie będzie zdjęcie Krzysztofa Radwana, a to sprawi, że świat Piotra w jednej chwili legnie w gruzach...

Co wydarzy się dalej? Piotr pojedzie do Leśnej Góry jako konsultant, a Radwan zacznie składać mu kondolencje. To doprowadzi Gawryłę do szału. Lekarz jednak nie powie mu prawdy. Tymczasem w domu Przemek (Marcin Rogacewicz) podrze list, który jest dowodem na to, że właśnie Radwan jest ojcem małego Kubusia.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: