SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Rafał Konica poprosi Klaudię o wybaczenie

Na dobre i na złe. Rafał Konica poprosi Klaudię o wybaczenie

14.12.2016, godz. 17:39
Na dobre i na złe odcinek 656, Klaudia (Julia Wyszyńska)
Na dobre i na złe odcinek 656, Klaudia (Julia Wyszyńska) foto: nadobre.tvp.pl/AKPA

Klaudia (Julia Wyszyńska) została zupełnie skompromitowana, a jej uczucia zszargane, być może nawet na zawsze! W 656 odcinku serialu "Na dobre i na złe" siedząc chora w domu i pogrążając się w smutku, do jej drzwi zapuka Konica (Robert Koszucki). Zdradzona kobieta nie otworzy mu drzwi, ale będzie zmuszona wysłuchać tego, co niedoszły mąż będzie miał jej do powiedzenia. Czy Klaudia w 656 odcinku "Na dobre i na złe" wybaczy Konicy?

"Na dobre i na złe" odcinek 656 - środa, 14.12.2016, o godz. 20.40 w TVP2

W dniu ślubu Klaudii i Konicy doszło do skandalu, po którym kobieta w 656 odcinku serialu "Na dobre i na złe" nie ma zamiaru w najbliższym czasie wracać do pracy. Szczególnie, że może wszystko zwalić na chorobę, która akurat ją dopadła. Chyba nie potrafiłaby spojrzeć się w oczy pracownikom szpitala, którzy widzieli jej upokorzenie.

Zobacz: Na dobre i na złe. Ola boi się o życie swojego dziecka

W 656 odcinku serialu "Na dobre i na złe", Klaudia, poza Olą (Anna Karczmarczyk), nie będzie chciała utrzymywać z kimkolwiek kontaktu. I nic dziwnego... Tylko, że czeka ją niespodzianka. W 656 odcinku "Na dobre i na złe" rozmowę telefoniczną z przyjaciółką przerwie jej głośne pukanie do drzwi, a po chwili usłyszy znajomy głos, który sprawi, że lekarka znieruchomieje.

- Klaudia? Klaudia, wiem, że tam jesteś. Otwórz! Proszę cię! Wysłuchaj mnie. Możesz ode mnie uciekać, ale ja... ja zawsze będę cię gonić. Rozumiesz? - kompletnie załamany Konica osunie się powoli na ziemię, opierając o drzwi - Nigdy nie przestanę czekać - po drugiej stronie drzwi, Klaudia przy drzwiach w równie skulonej pozycji, zacznie pękać.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Marta gnębi zdradzoną Klaudię

Niestety, to nie koniec przykrych wydarzeń, które spotkają Klaudię w 656 odcinku serialu "Na dobre i na złe". Ale liczy się to, że na chwilę zwątpiła w swoją złość. Naszym zdaniem nie powinna wybaczyć Konicy. A Waszym?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: